Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Ciche 3-pokojowe mieszkanie

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 urządzone ze smakiem w cichej spokojnej okolicy miasta. Dobra komunikacją miejska w kierunku centrum miasta, jak i autostrady. Budynek wybudowano w 2004 roku. Mieszkanie w pełni rozkładowe dobrze nasłonecznione. Na podłogach panele i kafle, gładzie na ścianach, okna nowe drewniane. Kuchnia z zabudową, sprzęt AGD firmy Whirlpool. Łazienka z wanną z hydromasażem oraz pralką. Mieszkanie o wysokim standardzie, wykończone najlepszymi materiałami. Duży słoneczny balkon o powierzchni 10m2.

Ogrzewanie gazowe miejsce na piecu Vailant. Prężnie działająca wspólnota mieszkaniowa. Do mieszkania przynależna komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w garażu podziemnych. Nieruchomość znajduje się w dwukondygnacyjnym budynku, wykonanym z wysokiej klasy materiałów. Mieszkanie łączy ze sobą dwie najważniejsze cechy. Po pierwsze znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu, z dala od codziennego zgiełku miasta.

Po drugie szybko rozwijająca się sieć drogowa stanowi szybki i łatwy dostęp do centrum. Nowoczesne mieszkanie w nowoczesnej zabudowie. Gwarancja bezpieczeństwa i spokoju. Jednocześnie Osiedle jest ogrodzone, monitorowane, posiada całodobową ochronę łatwy i szybki dojazd do centrum. Na osiedlu znajdują się przestronne dziedzińce, place zabaw. Dodatkowo mieszkanie wyposażone w instalację włamaniową oraz pożarową, filtry do wody, zmiękczacz wody oraz odwrócona osmoza.

Tags: ,


Dodaj komentarz