Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Dom do kupienia w miejscowości Lublin o powierzchni 350.00m2

Dom na sprzedaz Lublin Szalejow_Dolny1. DOM …-RODZINNY, PROC.90% WYKOŃCZENIA: braki w wykończeniu polegają na tym, iż na pierwszym piętrze jest stran „deweloperski”.
2. ROK BUDOWY: 1958 , MATERIAŁ BUDOWL.: czerwona cegła cegła , ELEWACJA: brak , GARAŻ: w bryle budynku , BUDYNKI GOSPODARCZE:
3. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ
* PIWNICA: 140 mkw, podniesiony poziom, pomieszczenia mieszkalne po remoncie (nowe gładzie, terakota), zrobione łazienki.
* PARTER: 100 mkw, dwa duże pokoje po ok. 30 mkw, parkiet, gładzie na ścianach, nowsza glazura i terakota w łazience i ubikacji, duża kuchnia. – stan do odświerzenia
* I PIĘTRO:100 mkw, przestrzeń do aranzacji, aktualnie znajduja się ścianki działowe z połozoną gładzią gipsową – do wykończenia.
*PODDASZE:niska przestrzeń co najwyżej do wykorzystania np. jako archiwum.
4. KLATKA SCHODOWA WEWNĘTRZNA
5. OPIS WYKOŃCZENIA: nowe okna 4 komorowe gazowe najwyzszy stopień dźwiękoszczelności, budynej niemal w całości wyremontowany. Brak zewnętrznej elewacji. Dom otoczony dwoma dużymi balkonami i tarasem wykończonym terakotą.
6. INSTALACJE:rozprowadzone
7. MEDIA (UZBROJENIE)-wszystko doprowadzone
8. ZAGOSPODAROWANIE DZIAŁKI: trawnik , łatwy do przekształcenia na parking. , PODJAZD: asfaltowy i kostką brukowaną , OGRODZENIE: siatka.
9. OPIS LOKALIZACJI I DOKŁADEGO DOJAZDU DO NIERUCHOMOŚCI: dom nadaje się na wszelkiego rodzaju działalnośc gospodarczą – bardzo dobra widoczności u zbiegu jednego z największych skrzyżowań w województwie.
10. STAN PRAWNY:własność
11..TERMIN WYDANIA: szybki, po akcie

PROWIZJA BIURA: ……………………… + Vat

OŚWIADCZAM RÓWNIEŻ, ŻE BIURO POINFORMOWAŁO MNIE, ŻE DANE ZAWARTE W OFERCIE PODANE ZOSTAŁY PRZEZ OSOBĘ ZGŁASZAJĄCĄ NIERUCHOMOŚĆ DO SPRZEDAŻY I MOGĄ ODBIEGAĆ OD STANU FAKTYCZNEGO, ZA CO BIURO NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI.

Uzbrojenie: kanal. miejska, woda miejska, ciepła woda – piecyk el., ogrzew. własne, energia. el. – 220 V
Dojazd: asfalt
Otoczenie: 1958
Pokrycie dachu: wielospadowy, pokrycie metalowe

Tags: , , ,


Dodaj komentarz