Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Dom do kupienia w miejscowości Michałowice o powierzchni 212.00m2

Dom na sprzedaz Michalowice GornikBRZOZOWY GAJ – JESTEŚMY WYŁĄCZNYM BIUREM SPRZEDAŻY INWESTORA.
Zaprojektowane osiedle tworzy zespół 10 budynków w zabudowie bliźniaczej. Każdy bliźniak znajduje się na min. 1000 m2 działce . Osiedle jest wyposażone w pełną infrastrukturę techniczną: wodę z wodociągu gminnego, kanalizację sanitarną i deszczową, gaz, energię elektryczną, drogi dojazdowe. Powierzchnia działek – 500 m.kw. (na jeden bliźniak). Domy wykonane z materiałów opartych na najnowszych technologiach, antywłamaniowe szyby, elewacja z cegły klinkierowej- możliwość instalacji solarów dachowych. Każdy dom posiada poddasze użytkowe ok 40m2 z oknami dachowymi- pomieszczenie idealne na gabinet, kino domowe, fitness itp.

Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Reguły, gmina Michałowice. Reguły posiadają połączenie z Warszawą poprzez Aleje Jerozolimskie lub przez Raszyn i Aleję Krakowską. W odległości ok. 400 m znajduje się stacja kolei WKD.
Osiedle położone jest cichej, malowniczej okolicy, w pobliżu Zalewu Komorowskiego i kompleksu leśnego ciągnącego się od Suchego Lasu do Podkowy Leśnej. Działki sąsiadujące z przepięknym brzozowym gajem. Położenie sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. W celu uzyskania szczegółowej oferty- prosimy o kontakt.
Szukasz domu? Ten warto obejrzeć- ZAPRASZAMY. /MAZOWIECKIE/pruszkowski/Michałowice/Reguły

Tags: , , ,


Dodaj komentarz