Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Dom do kupienia w miejscowości Ożarów Mazowiecki o powierzchni 175.00m2

Dom na sprzedaz Ozarow_Mazowiecki GrzybnoDom wolnostojący w Ożarowie Mazowieckim w dobrej lokalizacji. Wjazd bezpośrednio z asfaltu. Blisko sklepy, szkoła, przedszkole, autobus miejski, basen. Na wysokim parterze jest sień, hall, spiżarnia, kuchnia, gabinet, toaleta oraz pokój dzienny z wyjściem na taras na stronę południowo-zachodnią. Z tarasu jest zejście do ogrodu. W hallu i pokojach na podłogach gres polerowany, w kuchni terakota. W dobudowanej części na poziomie parteru znajduje się biblioteka i garderoba. Na podłodze deski drewniane. Na piętrze hall, trzy pokoje i łazienka. W jednym z pokoi na górze jest podłączenie wody – można zrobić niezależną kuchnię. W suchej, ogrzewanej piwnicy znajduje się pralnia, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze oraz warsztat majsterkowicza. Dwa niezależne garaże, w tym jeden z automatyczną bramą. Posesja o pow. 529m zagospodarowana zielenią, nawierzchnia z kostki brukowej.

Dobre położenie pod względem komunikacyjnym. Do Warszawy jest 20km. Można dojechać trasą poznańską lub alternatywną, mniej zatłoczoną drogą wzdłuż trasy poznańskiej. Pociągiem do Centrum Stolicy 20 minut.

Więcej informacji o ofercie na www.advn.pl
*** KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ***
*** OFERUJEMY TYLKO NIERUCHOMOŚCI SPRAWDZONE OSOBIŚCIE***
*** ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ WŁĄCZNIE Z POZYSKANIEM FINANSOWANIA ***
Niniejsza oferta jest wyłącznie informacją i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego.

Tags: , , ,


Dodaj komentarz