Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Dom do kupienia w miejscowości Warszawa o powierzchni 139.00m2

Dom na sprzedaz Warszawa TrzmielowW weekendy jest to doskonałe miejsce do rodzinnych spacerów a także wycieczek rowerowych. Możliwość wykończenia nieruchomości „pod klucz” za dodatkową opłatą. Jednocześnie dzięki szybko postępującej budowie mostu północnego jak i od dawna planowanej inwestycji, jaką jest szybki tramwaj (pętla w odległości 800m od osiedla termin realizacji 2012) dojazd do metra będzie bardzo ułatwiony. Na parterze ulokowany kuchnia połączona z salonem (wyznaczone miesce pod kominek), toaleta, kotłownia-pomieszczenie gospodarcze a także garaż. Bliskość zalewu zegrzyńskiego daje aktywny wypoczynek również dla osób lubiących sporty wodne. Łukasza ewangelisty 500 metrów, szkoła podstawowa 1000 metrów, gimnazjum 1300 metrów, sklep typu hipermarket 2500 metrów, siłownia/fitness/ścianka wspinaczkowa 1300 metrów jak i wiele innych. Osiedle budowane jest w sposób tradycyjny z wykorzystaniem bardzo wysokiej jakości materiałów posiadającej wszelkie atesty:
stolarka okienna plastikowe dąb złocisty firmy „schico” ;
drzwi garażowe sterowane elektrycznie ;
drzwi frontowe antywłamaniowe;
instalacja elektryczna, alarmowa, internetowa, telefoniczna oraz telewizyjna
hydraulika, kanalizacja oraz szambo 11 m3
ogrzewanie
orurowanie firmy „kan”
kocioł grzewczy kondensacyjny z zasobnikiem firmy „dietrich”
podjazd wyłożony kostką brukową, chodnik przed budynkiem
lampa oświetleniowa przed każdym budynkiem
ławy fundamentowe – beton ;
fundamenty – bloczek betonowy (certus) ;
siatka – gazobeton 24 ;
więżba dachowa – świerk ;
połacie dachowe – połacie dachowe ceramiczna kolor ceglany naturaly mat ;
ocieplenie – fundamenty styropian twardy 6cm ;
mury styropian 10 cm ;
gładź gipsowa zewnętrzny ;
tynki ;
posadzki ;

często można zaobserwować dziką zwierzynę taką jak sarny, ptaki takie jak łabędzie, kaczki, ptaki drapieżne itp. Polecam oraz zapraszam do współpracy białołęka. 000pln
przy płatności gotówką szersze możliwości negocjacyjne. Umiejscowienie działki, na której ulokowany osiedle gwarantuje niską zabudowę. Przy segmencie ogródek 500m z wjazdem (dodatkowo druga oddzielna brama wjazdowa), w garażu miejsce postojowe na 1 samochód z możliwośćią parkowania przed bramą – jako postojowe zewnętrzne; drzwi do garażu sterowane elektrycznie. Segment skrajny z 2010r leżący w sąsiedztwie estetycznych, zielonych terenów nadwiślańskich, uważanych za park krajobrazowy. Prywatną część pierwszego piętra stanowią 3 sypialnie oraz toaleta (jedna z sypialni z garderobą lub pokojem dziecięcym). Bliskie położenie wisły stwarza niepowtarzalny klimat zapewniający ciszę, spokój jak i odpoczynek od zgiełku miasta. Segment do aranżacji, w cenie wliczone jest również: w kotłowni piec dwufunkcyjny oraz hydrofor, ogrzewanie podłoogowe w kuchni, łazience oraz toalecie; instalacja elektryczna, alarmowa, internetowa, telefoniczna oraz telewizyjna; zmiany aranżacyjne rozkładu poszczególnych pomieszczeń wg preferencji kupującego a także porady architekta wnętrz. W bezpośrednim sąsiedztwie wału wiślanego znajdują się ogródki grillowe, w których można skosztować dań z grilla, spotkać się ze znajomymi lub sąsiadami a także przyjemnie wypocząć po ciężkiej pracy. Z hallu jest wejście na poddasze (szansa wykończenia a także adaptacji na dodatkową sypialnię z łazienką). W sprzedaży również segment środkowy: działka 220m – dom138m w cenie 730.

Tags: , , ,


Dodaj komentarz