Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Dom do sprzedania w miejscowości Nadarzyn (gw) o powierzchni 427.00m2

Dom na sprzedaz Nadarzyn_(gw) Nowy_OtokDom wolnostojący dwurodzinny usytuowany w Nadarzynie, pośród zabudowy jednorodzinnej. Alternatywnie wspaniałe miejsce na inwestycje ( np. przedszkole )Dojazd drogą asfaltową. Dogodne połączenie z Warszawą za pośrednictwem podmiejskiej linii autobusowej lub pięć minut samochodem do WKD.
Dom wybudowany jako dwupokoleniowy( powrót do koncepcji rezydencji rodzinnej nie stanowi żadnego problemu). Posiada dwa niezależne wejścia do mieszkań o pow. użytkowych 146 m2 i 125 m2. Na parterze każdego z mieszkań znajduje się: salon z jadalnią i wyjściem na przestronny taras, kuchnia, WC i garderoba wnękowa. Na piętrze w jednej części mieszczą się 3 pokoje z łazienką oraz tarasem o pow. 25 m2. W drugiej części: 2 pokoje z łazienką. Na poddaszu znajduje się pomieszczenie gospodarcze o łącznej powierzchni 25 m2 .
Budynek posiada tynki wewnętrzne wapienne z instalacją elektryczną i hydrauliczną z ogrzewaniem podłogowym. Okna – PCV. Dach budynku pokryty dachówką ceramiczą. Garaż 3-stanowiskowy o pow. 59 m2 połączony wspólnym holem wejściowym z budynkiem.
Działka o pow.1100 m2 posiada nowe ogrodzenie z cegły klinkierowej i deski olchowej. Wszystkie media (kanalizacja i woda miejska,gaz ziemny, prąd + siła, telefon).
Cena podlega negocjacji. /MAZOWIECKIE/pruszkowski/Nadarzyn

Tags: , , ,


Dodaj komentarz