Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Dom do sprzedania w miejscowości Warszawa o powierzchni 110.00m2

Dom na sprzedaz Warszawa TrzmielowDom bliźniaczy o pow.110m2 na zamkniętym i zagospodarowanym terenie o pow. 8000m2.Powierzchnia działki 737m2 (indyw.500m2, współudz. 237m2.)
Standard wykończenia niemal do wprowadzenia (40tys. zł)
Termin realizacji 5 miesięcy.Do obejrzenia zamieszkałe budynki na osiedlu.
Przeniesienie praw własności do działki na kupującego przed realizacją budowy.
Możliwość zamówienia większego budynku.
W SPRZEDAŻY POZOSTAŁY OSTATNIE 3 DOMY.
0% PROWIZJI.
_______________________________________________________________________
Działka położona jest w zielonej części Białołęki.Sąsiaduje z Puszczą Słupecką i Zalewem Zegrzyńskim zapewniając bardzo dobre możliwości odpoczynku i rekreacji.Posiada najlepszą tj. południową ekspozycję ogrodu.W okolicy wykluczona jest wysoka zabudowa.Bliskość istniejących oraz planowanych tras komunikacyjnych umożliwia wykorzystanie rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowego przy trasie Toruńskiej.__DOMY budowane są w tech.tradycyjnej,przy wykorzystaniu konstrukcji szkieletu drewnianego o dużej trwałości i wytrzymałości zg. z europejskimi normami tech.-bud. Elewacje budynku nawiązują do nowoczesnej architektury modern. („prosta” bryła budynku,płaskie dachy). Elementy subtelnie zdobiące dom to drewniane deski elewacyjne oraz cegła klinkierowa połączona z tynkiem min.Przy domu znajduje się szkieletowa pergola razem z zakrytym miejscem parkingowym (istnieje możliwość wykonania pełnego garażu.) Ściany są wypełnione warstwami z m.in:cegły pełnej,styropianu, wełny min.,izolacji p. wilgociowych i wiatrowych.Z zewnątrz-tynk i cegła elew.Wewnątrz ściany pokryte są płytami gipsowo-kartonowymi. Na dachu dachówka bitumiczna (gont). Domy te są bardzo ciepłe-NISKIE KOSZTY EKSPLOATACJI. Przyczynia się do tego również zastosowanie w nich fundamentu grzewczego typu LEGALETT (tech.szwedzka z wodnymi wymiennikami ogrzewanymi gazem), który połączony jest z kondensacyjnym piecem gazowym i centr. ogrzewaniem. System połączony jest z kominkiem znajdującym się w salonie na parterze i współpracującym jako dodatkowe ogrzewanie.__WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA: kompletna infrastruktura-podjazdy,chodniki z kostki brukowej,sieć el.latarnie ośw.,sieć gaz. z przyłączami, ind.studnie głębinowe ,szamba,utwardzona droga dojazd,ogrodzenie terenu,brama wjazdowa.WYKOŃCZENIE DOMU:drzwi zew,wew,armatura,parapety ,osprzęt el.,okablowanie instalacji tel.,tv,alarm., gazowy kocioł kondensacyjny z zasobnikiem,grzejniki,przewód dymowy przygotowany do montażu wkładu kominkowego. Ściany pomalowane trzykrotnie farbą emulsyjną.
WARTO OBEJRZEĆ …I WARTO KUPIĆ.Zapraszamy! Umów się na spotkanie z deweloperem:tel.(22)741 80 15 Rzuty,rysunki,zdjęcia przesyłamy na e-mail.*CENY WE WSZYSTKICH BIURACH SPRZEDAŻY SĄ RÓWNE I NIE PODLEGAJĄ ŻADNYM DODATKOWYM OPŁATOM.
*REALIZOWANE OPCJE DODATKOWE:pakiet solarny z centr.pogodową,tarasy, chodnik,indyw.brama,furtka wraz z dodatkowym ogrodzeniem,system uzdatniania wody,klimatyzacja,osprzęt do inst.alarmowej i monitoringu, kamery,docelowe podłogi (glazury,terakoty),docelowe wykończenie schodów,odkurzacz centr. okna antywłamaniowe,dwustronny kolor.

Tags: , , ,


Dodaj komentarz