Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Dom do zakupu w miejscowości Nadarzyn (gw) o powierzchni 159.80m2

Dom na sprzedaz Nadarzyn_(gw) Nowy_OtokPrzytulny dom – segment z garażem w cichym i spokojnym miejscu w Nadarzynie na osiedlu domów jednorodzinnych w ramach Nadarzyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Dwukondygnacyjny z cegły z użytkowym strychem.
Parter: Hol z szafą 7m2, kuchnia pół otwarta z zabudową pod wymiar 10m2, salon z kominkiem 34m2, łazienka 9m2 z WC i umywalką oraz niezwykle zgrabnie wkomponowanym piecem marki Radson (obecnie Junkers), taras 10m2, garaż jednostanowiskowy 15m2.
Piętro: 2 sypialnie z pełnymi oknami 23m2 i 20m2, gabinet 8m2, salon kąpielowy z pełnym oknem 10m2 z WC, wanną, kabiną prysznicową.
Strych: pokój – sypialnia – pracownia z czterema oknami dachowymi typu Velux pięknie doświetlony i obszerny 30m2 (skosy ok. 13m2 pełnej wysokości). Panele drewniane w pokojach, ceramika w salonie, łazienkach.
Osiedle domków ładnie zagospodarowane, blisko lasu, terenów spacerowych, ścieżek rowerowych, terenów do nart biegowych i nordic walking. Lasy Młochowskie i Nadarzyńskie.
Nadarzyn – siedziba gminy (tu załatwia się wszystko bez kolejek), sklepy, ośrodek zdrowia, przedszkole, szkoły od podstawowej po wyższe, straż pożarna ze słynną orkiestrą, kościół, hale sportowe z boiskami, prężny ośrodek sportu. 8 km do centrum handlowo- rozrywkowego Janki (Cinema, Ikea, Saturn, Piotr i Paweł) do centrum Warszawy 21 km. Do kolejki WKD – 5 km którą do Warszawy jedzie się 30 minut. Parking dla samochodów przy stacji Nowa Wieś lub Otrębusy.
Jedna z najbogatszych gmin w Polsce. Tutaj znajduje się największe centrum handlowe Maximus, Centrum Mody Nadarzyn, Ośrodek Leczenia Słuchu w Kajetanach, siedziby Scanii, Mana, Volvo, Atlasa, Daf, 3M. /MAZOWIECKIE/pruszkowski/Nadarzyn/Nadarzyn

Tags: , , ,


Dodaj komentarz