Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Dom do zakupu w miejscowości Otwock o powierzchni 378.00m2

Dom na sprzedaz Otwock PiszkowaOKAZJA!!!! PILNA SPRZEDAŻ!!!!Willa położona w samym Otwocku w bardzo malowniczej lokalizacji: 300 m od rzeki Świder, 500 m od rzeki Wisły i 150 m od lasu!! z jednej strony, z drugiej zaś w pobliżu pełnej infrastruktury miejskiej: szkoła, przedszkole, przychodnia lekarska i wszelkie sklepy. Przystanek MZK oraz prywatnych linii autobusowych w odległości 150 m! Do stacji kolejowej pieszo do 10 min!! Wybudowana z zachowaniem wszelkiej staranności z czerwonej cegły: cegła kratówka 24 cm, styropian, cegła dziurawka też czerwona 12 cm i tynk.
Dom ze względu na rozwiązania architektoniczne i gabaryty może być wykorzystywany zarówno na cele mieszkalne jak i biurowe i nie tylko. Ze względu na dwie niezależne bramy wjazdowe, podjazdy, garaże i osobne wejścia do domu świetnie spełni rolę domu wielopokoleniowego. Dodatkowo w przylegającym do willi budynku ( 80 m kw), częściowo podpiwniczonym mieści się garaż oraz pomieszczenie z łazienką ( do zamieszkania lub wykorzystania w inny sposób).
Willa została częściowo przebudowana i przeszła remont w 2007 r. Na podłogach w domu i na zadaszonych tarasach klepka dębowa,marmury i granit. Także parapety marmurowe.
Wszystkie media miejskie. Dodatkowo woda pobierana hydroforem ze źródła, z głębokości 42 m! Wysokość pomieszczeń 2,90m!! oraz duże, wysokie okna.
Poziom -1: 170 m kw pomieszczenia widne, z oknami: siłownia, pralnia, sanitariaty: prysznic + osobne WC, sauna, barek, 2 pomieszczenia gospodarcze oraz BASEN 65 m kw, w pełni wykorzystywany, z podgrzewaniem wody, filtrowaniem itd…
Poziom 0: 110 m kw plus garaż ok. 48 m kw na dwa samochody ( kanał, siłą), hol wejściowy z kominkiem, łazienka z kabina prysznicową, WC, drugi hol, dwa pokoje ok. 20 m kw każdy.
Poziom 1: 110 m kw kuchnia ze spiżarnią i wyjściem na mniejszy taras , salon z drugim kominkiem i większym tarasem ( oba wystawy południowe!!), jadalnia, salon kąpielowy, korytarz i wyodrębniona klatka schodowa.
Poziom 2: 4 sypialnie, 2 łazienki z wanną i kabina prysznicową, osobna garderoba. Jedna z sypialni wyodrębniona i połączona z drugim pokojem( kuchnią). Kondygnacja może być całkowicie wyodrębniona z wejściem z oddzielnej klatki schodowej.
Poziom 3: widny strych, powierzchnia przy podłodze ok. 100 m kw. Na podłodze wylewka. Ocieplona watą szklaną. Doprowadzony prąd. Obecnie niewykorzystywany. /MAZOWIECKIE/otwocki/Otwock/Otwock

Tags: , , ,


Dodaj komentarz