Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Dom do zakupu w miejscowości Ożarów Mazowiecki (gw) o powierzchni 160.00m2

Dom na sprzedaz Ozarow_Mazowiecki_(gw) KlobuczynWdzięczny, przemyślany i ekonomiczny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 133m położony na działce 500m w Ołtarzewie. Zbudowany wg zaadoptowanego projektu „Moment”. Budowa została rozpoczęta w 2010 roku i w chwili obecnej dom stoi w stanie surowym otwartym, pokryty pełnym deskowaniem i papą. Pełne deskowanie gwarantuje stabilniejszy i cichszy dach. Według projektu na parterze jest salon z aneksem kuchennym oraz jadalnią z której jest wyjście na taras, gabinet w zacisznym miejscu domu, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia i łazienka z okrągłym oknem. Na poddaszu są 4 pokoje i łazienka.
Obecny właściciel może doprowadzić inwestycję do dowolnego stanu. Klienci mogą według własnego uznania zaplanować ściany działowe, kolorystykę, czy inne detale. Właściciel jest otwarty na negocjacje i uzgodnienia. Kupując ten dom zyskujecie Państwo komfort dokonywania wyborów zgodnie z własnym gustem oraz potrzebami i jednocześnie jesteście wolni od obowiązku załatwiania wszelkich formalności, które zajmują ogromną ilość czasu.
Dom stoi w przyjemnej i spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu domków jednorodzinnych. Wjazd na posesję jest bezpośrednio z utwardzonej drogi publicznej.

NIERUCHOMOŚĆ SPEŁNIA WSZYSTKIE WARUNKI PROGRAMU RODZINA NA SWOIM

Zapraszamy do obejrzenia!
Więcej informacji o ofercie na www.advn.pl
*** KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ***
*** OFERUJEMY TYLKO NIERUCHOMOŚCI SPRAWDZONE OSOBIŚCIE***
*** ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ WŁĄCZNIE Z POZYSKANIEM FINANSOWANIA ***
Niniejsza oferta jest wyłącznie informacją i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego.

Tags: , , ,


Dodaj komentarz