Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Dom do zakupu w miejscowości Zabierzów o powierzchni 130.00m2

Dom na sprzedaz Zabierzow Turow Dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem położony w Więckowicach w gminie Zabierzów. Projekt biura Archon „ Dom w Kolendrze 2” – z garażem jednostanowiskowym, dodatkowo wiata na drugi samochód. Dom budowany z pustaka Porothertm, ocieplony styropianem 15cm, dach ocieplony 20cm wełną mineralną , pokryty dachówką klinkierową Nelskamp-Nibra; , okna trzyszybowe dwukomorowe o współczynniku U=0,6 Ar; okna dachowe Fakro; drzwi wejściowe antywłamaniowe Gerda, brama garażowa z automatyką Wiśniowski; tynki zewnętrzne akrylowe. . Media prąd, gaz, woda, kanalizacja –doprowadzone do budynku. Możliwość doprowadzenie do stanu developerskiego za dodatkową opłatą. Dom położony na działce 7,12arów . Dojazd do posesji drogą asfaltową i ok.50m drogi utwardzonej.
Powierzchnia całkowita około 130m2, powierzchnia użytkowa 118m2. Na parterze: hol, kotłownia, wc, wiatrołap, salon z jadalnią (25m2), jasna kuchnia, garaż jednostanowiskowy. Na górze; trzy pokoje, łazienka hol, schody, dwa balkony. Bardzo ustawne, przestronne pokoje. Wystawa okien z salonu- południe-zachód, widok na Wzgórza Zabierzowskie. W sąsiedztwie nowe domy. Dom bardzo dobrze położony, szybki dojazd do obwodnicy A-4, do lotniska w Balicach, do centrum Krakowa możliwość korzystania z komunikacji miejskiej- przystanek MPK 70m od posesji, dodatkowo komunikacja – prywatni przewoźnicy. W pobliżu tereny zielone i rekreacyjne, cicha, zielona, spokojna okolica.
Dom jest w trakcie budowy: rozpoczęta w styczniu 2011- planowane zakończenie maj 2011roku. Zachęcam do oglądania, w razie dodatkowych pytań proszę o kontakt Dorota Gmyrek 535 25 22 35.

Tags: , , ,


Dodaj komentarz