Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Dom do zbycia w miejscowości Izabelin o powierzchni 180.00m2

Dom na sprzedaz Izabelin MaszkowDuża (dwie połączone) i kształtna działka z pięknym domem z bali (około 180m powierzchni użytkowej), położony w Izabelinie C, w strefie starodrzewu. Dom wybudowany w 1976, ale rozbudowany i remontowany 10 lat temu, aktualnie całoroczny (co gazowe). Wszystkie media. Dom ma 3 poziomy : podziemie – kuchnia „gospodarcza”, kotłownia, łazienka i sauna (po remoncie), pomieszczenia gospodarcze; Parter – cały po remoncie obejmującym boazerię, kafelki, nowa kuchnia z jadalnią, salon z kominkiem, pokój – weranda ogrzewany elektrycznie, duża łazienka; Poddasze – 2 sypialnie, łazienka, wejście na stryszek. Cudowna atmosfera drewnianego domu położonego „w głębi lasu” daje poczucie odizolowania i intymności.
Budynek po modernizacji przeprowadzonej na przełomie 1998-2006 i powiększeniu powierzchni, jest funkcjonalny i wygodny do całorocznego pobytu.
Działka pięknie zalesiona starymi sosnami i brzozami daje wrażenie dużego lasu. Na wielu drzewach pnącza rosnące na prawie całej długości pnia, wys. do ok. 20-25m (40 letnie). Cicha i spokojna okolica, dobrzy sąsiedzi. Bardzo dobry dojazd do metra Młociny specjalnym autobusem + komunikacja autobusowa z pl. Wilsona.
Działka idealna zarówno na duży dom jednorodzinny (siedzibę) jak i 2 sąsiadujące ze sobą. CENA DO NEGOCJACJI.

Opis działki:
Bajkowa działka 2798m2 gęsto zalesiona 10 min od Warszawy. Na wielu drzewach pnącza rosnące na prawie całej długości pnia, wys. do ok. 20-25m (40 letnie). Na środku tylnej połowy działki znajduje się drewniany dom (1976+1998-2006), częściowo na podmurówce.
Działkę można podzielić. Wod-Kan, elektryczność, gaz.
Działka idealna zarówno na dom letniskowy jak i do całorocznego mieszkania. Dom można wyburzyć pod nowy budynek, jednak modernizacja przeprowadzona na przełomie 1998-2006 zwiększyła powierzchnię mieszkalną a więc i funkcjonalność obiektu dzięki czemu można w nim mieszkać komfortowo. /MAZOWIECKIE/warszawski zachodni/Izabelin/Izabelin B

Tags: , , ,


Dodaj komentarz