Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Dom do zbycia w miejscowości Izabelin o powierzchni 409.70m2

Dom na sprzedaz Izabelin DalkowW naszej ofercie pojawiła się niezwykle interesująca nieruchomość – dom jednorodzinny stylizowany na elegancki dworek polski, który został wybudowany na dużej działce (1980m2) graniczącej bezpośrednio z asfaltową drogą oraz, na całej długości drugiego boku, ścianą przepięknego lasu. Nieruchomość umiejscowiona jest we wsi Hornówek bezpośrednio graniczącej z Izabelinem i w odległości 10 km od granicy Warszawy.
Usytuowanie budynku na działce zostało tak zaprojektowane, aby od frontu skomasować infrastrukturę dojazdową i wejściową, zaś od elewacji tylnej, wychodzącej oknami na las, część wypoczynkową z dużymi tarasami. Warto wspomnieć, iż podjazd pod posiadłość został zaprojektowany w formie owalu otaczającego doskonale ukształtowaną sosnę, tworząc z miejscami postojowymi możliwość zaparkowania do 13 samochodów. Dodatkowo garaż pomieści 2 auta.
Całość terenu obsiana została trawą sportową o zwiększonych parametrach wytrzymałościowych oraz młodymi krzewami grabu. Na działce zachowane zostały kilkunastoletnie i kilkudziesięcioletnie drzewa tj. sosny, brzozy oraz świerki. Całość terenu nawadniana jest przez system automatycznego zraszania.
Dom o elewacji w kolorze ecru, wybudowany został w technologii tradycyjnej muru trójwarstwowego: zewnątrz porotherm o grubości 25cm, w środku dwie warstwy styropianu o grubości 10cm, wewnętrzna ściana wykonana z porothermu o grubości 12cm, został oddany do użytkowania pod koniec 2009 roku. Obecnie zamieszkują w nim właściciele. Dach wykonano z pełnym deskowaniem i papą. Zastosowano jedną z najlepszych na rynku dachówek ceramicznych angabonowanych – Roben . Stolarka okienna i drzwiowa drewniana wykonana została na indywidualne zamówienie w wersji mahoniowej. Dom ogrzewany jest gazem przy pomocy pieca wielofunkcyjnego Viessmann najwyższej klasy.
Do domu wchodzimy przez szerokie, bardzo reprezentacyjne drzwi. Tuż za drzwiami znajduje się przestronny holl. Z hollu możemy wejść do 60-cio metrowego salonu, gabinetu, pokoiku gościnnego, kuchni z jadalnią, łazienki z małym aneksem gospodarczym oraz do drugiej części domu. Umieszczono w niej kilka pomieszczeń gospodarczych, ułatwiających codzienne czynności domowe (druga kuchnia gospodarcza, spiżarnia, kotłownia, pralnia, przejście do garażu, zaplecze na sprzęty gospodarcze z dodatkowym wejściem od strony ogrodu) .
Z salonu umieszczonego w głównej części domu można wyjść na dwa tarasy ogrodowe: śniadaniowy i wypoczynkowy. W jesienno – zimowe wieczory atmosfery dworku nadaje rozpalony kominek usytuowany w części telewizyjnej salonu.
Wejście na piętro budynku odbywa się przez obszerne, wygodne, dębowe schody. Właściciel nad garażem urządził przestronną 60 m2 salę fitness, w której zastały wyprowadzone podłączenia wodno-kanalizacyjne tak, aby z łatwością można było zmienić funkcję tego pomieszczenia na salę kina domowego wraz z barem, etc. Obok znajdują się cztery bardzo słoneczne sypialnie gdzie z trzech jest bezpośrednie wyjście na bardzo duże balkony. Dworkowy styl balkonów został podkreślony kutymi na zamówienie balustradami.
Dwie łazienki obsługujące górny kompleks sypialniany są przestronne i widne. Jedna z nich połączona jest z nowiutką sauną, druga z miejscem na jacuzzi. W obydwu przewidziano możliwość stworzenia dodatkowych pralni. Główna łazienka sąsiaduje z garderobą- obydwa pomieszczenia obsługują bezpośrednio największą sypialnię.
Do dyspozycji jest również olbrzymi strych zagospodarowany przez obecnego właściciela.
Dom w pełni wykończony i gotowy do zamieszkania. Właściciele pozostawiają przepiękne meble kuchenne, zabudowę garderoby, szafy wnękowe oraz elementy na stałe służące obsłudze nieruchomości.
Posiadłość ogrodzona i zautomatyzowana. Niewątpliwą zaletą domu jest wysokość pomieszczeń – 3,02 m po wykończeniu.
Polecamy zakup nieruchomości rodzinom lub osobom ceniącym sobie możliwość wypoczynku w naturalnym ogrodzie przy śpiewie niezliczonych gatunków ptaków.
Bardzo ciekawa propozycja.
Zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą. /MAZOWIECKIE/warszawski zachodni/Izabelin/Hornówek

Tags: , , ,


Dodaj komentarz