Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Dom do zbycia w miejscowości Konstancin-Jeziorna (gw) o powierzchni 512.00m2

Dom na sprzedaz Konstancin-Jeziorna_(gw) ZielonkaPiękny, funkcjonalny i przytulny dom w dużym ogrodzie w odległości ok 1000m od granic Konstancina-Jeziornej.

Dom dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony.
Na parterze duży (ok.45m2) salon z kominkiem i wyjściem na taras i do ogrodu, dwa pokoje po 17m2 (jadalnia i gabinet), kuchnia z aneksem śniadaniowym i wyjściem na taras, sypialnia z wyjściem na taras i dużą łazienką (sauna, jacuzzi), pokój służbowy, pralnia, wc z prysznicem, przedsionek, kotłownia i garaż na dwa samochody.

Na piętrze dwa pokoje po 16m2 z wyjściami na wspólny balkon, łazienka, duży otwarty salon i oddzielony akustycznie od reszty domu pokój nad garażem oraz duża ilość pomieszczeń magazynowych (ze skosami).

Dom idealny dla rodziny chcącej zapewnić dzieciom niezapomniane dzieciństwo w pięknej i przyjaznej, bezpiecznej okolicy, dla rodziny wielopokoleniowej, a także dla osób pracujących w domu.
W okolicy przepiękne tereny spacerowe i rowerowe, rezerwat przyrody, Dom Pracy Twórczej w pałacyku w Oborach, w planie pole golfowe. W pobliskim Konstancinie kilka dużych sklepów, centrum w Starej Papierni, basen, Park Zdrojowy. Świetna szkoła podstawowa i gimnazjum (z torem łyżwiarskim) w Słomczynie. Blisko szkoła amerykańska.
Dobrze działająca wspólnota mieszkańców miejscowości. /MAZOWIECKIE/piaseczyński/Konstancin-Jeziorna/Konstancin-Jeziorna

Tags: , , ,


Dodaj komentarz