Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Dom do zbycia w miejscowości Warszawa o powierzchni 159.00m2

Dom na sprzedaz Warszawa MarcinkowiceWystawiony na sprzedaż, bardzo wygodny dom typu bliźniak położony jest przy wąskiej, obsadzonej brzozami uliczce w odległości ok. 1,5 km od lasu. Okolica, zdominowana przez zieleń drzew i krzewów zachwyca każdego, kto się tu pojawia.
Lokalizacja idealna dla osób poszukujących spokoju w niedalekiej odległości od centrum miasta. Dojazd do pracy czy też powrót do domu nigdy nie zajmuje więcej niż 15-20 min.
Dom, zamieszkany do dziś przez pierwszego właściciela został zarówno na zewnątrz jak i w środku bardzo starannie wykończony i nie wymaga większych nakładów finansowych. Miesięczny koszt utrzymania domu jest równy 620zł.
Do dyspozycji przyszłych właścicieli – trzy kondygnacje o łącznej powierzchni podłóg 160 m2, na których znajdują się: hol wejściowy, salon z wyjściem na częściowo zadaszony taras o pow. 40 m2, osobna kuchnia, mniejsza łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze, pełniące obecnie funkcję pralni.
Na pierwszym piętrze mamy do dyspozycji 3 przestronne sypialnie i większą łazienkę.
Na poddaszu znajduje się natomiast duże, otwarte pomieszczenie (powierzchnia podłogi – 30 m2), które w przyszłości może pełnić rolę pracowni, miejsca gier i zabaw dla dzieci, bądź pokoju fitness.
Chociaż obecnym właścicielom mieszka się tu bardzo wygodnie, istnieje możliwość częściowej przebudowy wnętrza np. połączenia salonu z kuchnią.
Budynek usytuowany jest frontem do strony południowej, okna salonu wychodzą na wschód i północ a sypialni – na wschód i południe.
W bryle budynku znajduje się pomieszczenie garażowe i pojemny schowek, wykorzystywany do przechowywania rzadziej używanych narzędzi i sprzętu, zapasowych opon oraz mebli ogrodowych.
Możliwość parkowania 2 samochodów – większego w garażu, mniejszego na podjeździe.
W promieniu do 3 km od domu znajdują się: TESCO, Galeria Handlowa Promenada, pływalnia Wodnik, stacje benzynowe i myjnie samochodowe, prywatne przedszkola i szkoły. Do pętli autobusowej przy ul. Bora Komorowskiego ok. 500 m.
OFERTA GODNA POLECENIA ze względu na : spokojnych sąsiadów, wśród których nie brakuje znanych i cenionych osób, stonowaną architekturę pobliskich domów oraz doskonałą infrastrukturę.
ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA DOMU I SKŁADANIA WŁASNYCH OFERT ZAKUPU. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Wawer

Tags: , , ,


Dodaj komentarz