Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Dom do zbycia w miejscowości Warszawa o powierzchni 161.00m2

Dom na sprzedaz Warszawa TrzmielowNowoczesny kompleks czterech segmentów mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, położonych w cichej i bezpiecznej okolicy domów i rezydencji jednorodzinnych tonących w zieleni. Przepiękna okolica i bezpośrednia bliskość terenów leśnych zapewnia doskonały wypoczynek i rekreację w woni akacji i sosnowego lasu. Przy sąsiedniej ulicy Przytulnej znajduje się „Przytulna Szkoła”, a w pobliżu poczta, apteka, lokalne sklepy i restauracja znana ze swoich przysmaków i atmosfery. Dojazd do centrum Warszawy zapewnia komunikacja autobusowa, kolej podmiejska i wielopasmowa arteria drogowa.

Choszczówka znana jest z aktywnej i rozwiniętej lokalnej działalności na rzecz rekreacji i towarzyskiej integracji mieszkańców tej lokalnej specyficznej i miłej dzielnicy Warszawy.

Kompleks czterech segmentów mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej jest zlokalizowany na zadrzewionej, oświetlonej i ogrodzonej działce o powierzchni 1404 m2, z wjazdem przez obsługiwaną zdalnie (pilot) bramę i drogę dojazdową z ciągiem pieszym od strony ulicy.

Każdy z czterech segmentów mieszkalnych jest niepodpiwniczony, dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 161 m2.

Aneta Bazylczuk 0 601 25 25 46

Tags: , , ,


Dodaj komentarz