Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Dom na sprzedaż w miejscowości Lesznowola o powierzchni 387.00m2

Dom na sprzedaz Lesznowola ZarzyskoNieruchomość zlokalizowana jest na terenie rezydencjonalnej zabudowy jednorodzinnej. Otaczają ją piękne lasy Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.
Wyjątkowy, przestronny, klimatyczny dom „z duszą”. Wybudowany w tradycyjnej technologii, wysoki standard. Centralnie część dzienna, składa się z kuchni, salonu z jadalnią oraz biblioteki z czytelnią. Dodatkowo 2 obszerne sypialnie, dwie łazienki, duża garderoba, gabinet, służbówka, pomieszczenie gospodarcze, spiżarnia, korytarz przechodzący przez cały dom, kotłownia, hol wejściowy i wiata garażowa na 2 samochody. Bezpośredni kontakt z naturą zapewniają wyjścia z części dziennej i obu sypialni do ogrodu.
Jednym z ciekawych akcentów domu są oryginalne, antyczne drzwi o wysokości 2,2 m do poszczególnych pomieszczeń oraz równie wysokie okna a także unikalne ogrodzenie harmonizujące z architekturą domu. Wysokość 3.30 m.
Budynek otoczony jest ogrodem obfitującym w okazy rosłych drzew.

Dojazd z Warszawy samochodem lub liniami autobusowymi i mikrobusowymi oraz koleją do stacji w Piasecznie.
W promieniu 500 m znajdują się liczne sklepy spożywcze i hipermarket zaś w odległości około 7 km Centra Handlowe.
W gminie Lesznowola funkcjonują 4 Zespoły Szkół oraz 5 przedszkoli. W pobliskim Piasecznie kilkanaście szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz Centrum Edukacji i Sportu. /MAZOWIECKIE/piaseczyński/Lesznowola/Wilcza Góra

Tags: , , ,


Dodaj komentarz