Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Dom na sprzedaż w miejscowości Piaseczno o powierzchni 160.00m2

Dom na sprzedaz Piaseczno GarbuzyNieruchomośc ( połowa segmentu) położona na osiedlu ZIELONA w Piasecznie, ( m. Piasecznem i Konstancinem ). Nieruchomość usadowiona jest na działce ok. 290 m2, stanowi własność z księgą hipoteczną ( KW. ). Zbudowana jest przez amerykanów w latach 90 i zmodernizowana i rozbudowana w roku 2006 ( wymiana całej instalacji elektrycznej – 1500 mb kabli, nowa skrzynka rozdzielczo-zabezpieczająca) i hydraulicznej, rozbudowa domu, założenie automatycznych żaluzji i bramy garażowej,dobudowa kominka, założenie kanałów do centralnej klimatyzacji, wymiana kuchni wraz z nowym sprzętem AGD firmy Siemens – lodówka, zamrażarka, mikrofalówka, piekarnik elektryczny, zmywarka, kuchnia z płytą ceramiczną sensorową, okap, automatyczny kosz na śmieci z ich segregowaniem itd.).
Nieruchomość położona jest na osiedlu zamkniętym, z całodobową ochroną, własnym basenem z podgrzewana wodą, klubem, salą fitness, zmodernizowanym placem zabaw oraz łącznością wewnętrzną.
Ogrzewanie domu jest ogrzewaniem nawiewowym ( brak kaloryferów) piec grzewczy gazowy, ciepła woda z kotła ogrzewanego gazowo. po wjeździe do garażu możliwość bezpośredniego wejścia do mieszkania.
Zapraszam do ogladania!!! /MAZOWIECKIE/piaseczyński/Piaseczno

Tags: , , ,


Dodaj komentarz