Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Dom na sprzedaż w miejscowości Piaseczno o powierzchni 275.00m2

Dom na sprzedaz Piaseczno GarbuzyAtrakcyjny 250 metrowy, narożny segment na działce o powierzchni 470 metrów w Piasecznie oddalony o 16 km od centrum Warszawy. Osiedle, na którym się znajduje należy do jednych z lepszych i leży w zielonej i spokojnej okolicy domków jednorodzinnych. Bliskość przystanków autobusowych na ulicy Geodetów tworzy możliwość wygodnego dotarcia do centrum Warszawy komunikacją miejską, a dzięki bliskości ulicy Puławskiej również samochodem.
Mieszkańcy osiedla mają podłączoną wodę z własnego, bardzo czystego ujęcia z kilkudziesięciu metrów, pozostałe media również w przyłączu.
Po wejściu znajdziemy się w dużym i wygodnym 12 metrowym przedpokoju, następnie przejdziemy do kuchni (11,6m2) oraz małej 2,4 metrowej łazienki.
Na następnej kondygnacji znajduje się przestronny, 40 metrowy salon z kominkiem oraz dębowym parkiecie, z wyjściem na 11 metrowy taras, z którego mamy zejście do ogrodu.
Dalej mamy 5 pokoi z przeznaczeniem na sypialnie lub pokoje gościnne o powierzchni kolejno 20m2, 14,5m2, 23,4m2, 22m2 oraz 8,5m2. Do dyspozycji mamy również 12,5 metrowy gabinet z zabudowanymi szklanymi szafami na książki.
Oprócz wspomnianej małej łazienki jest jeszcze 4,2 metrowa z prysznicem na drugim piętrze oraz 7 metrowa z wanną na pierwszym.
Dużym atutem domu jest piwnica o powierzchni 40 m2, w której znajduje się piec gazowy, garaż w budynku oraz schowek pod tarasem, a także 35 metrowy strych ze skosami. Dom posiada alarm oraz ochronę.
Szybki dojazd do Warszawy czyni tę lokalizację dogodnym miejscem do zamieszkania dla osób pracujących w stolicy. Polecam. /MAZOWIECKIE/piaseczyński/Piaseczno/Piaseczno

Tags: , , ,


Dodaj komentarz