Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Dom na sprzedaż w miejscowości Prażmów o powierzchni 170.00m2

Dom na sprzedaz Prazmow BiskupicePrzedmiotem sprzedaży jest piętrowy dom wolnostojący o pow. 120m2 położony na działce 900m2 w miejscowości Jeziórko, 6 km. na południe od Zalesia Górnego w pow. piaseczyńskim.
Nieruchomość znajduje się w bardzo spokojnej i cichej okolicy, z dala od ruchu drogowego. Zlokalizowana jest ponadto bezpośrednio przy otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.
Budynek wzniesiony około roku 2000 w bardzo dobrej technologii, zbudowany na potrzeby własne.
Dom posiada na parterze przytulny salon z kominkiem i wyjściem na duży zadaszony taras. Ponadto znajduje się tu także funkcjonalna kuchnia z osobną jadalnią oraz mały pokój który obecnie pełni rolę gabinetu, a także łazienka. Na piętrze znajdują się duża i mała sypialnia, z zaznaczeniem, że dużą sypialnię z łatwością można przeadaptować na dwie mniejsze, dzięki czemu uzyskujemy 3 funkcjonalne pokoje. Ponadto na kondygnacji znajdują się osobna garderoba oraz druga łazienka. Cały dom robi bardzo przyjemne wrażenie i daje uczucie ciepła domowego ogniska.
Do budynku przylega dwustanowiskowy garaż o pow. ok. 50m2 z wejściem do mieszkania. Na chwile obecną w garażu jedno stanowisko pełni rolę zaplecza gospodarczego.
Dom jest bardzo zadbany. Ogromną zaletą całej nieruchomości jest pięknie zagospodarowany ogród (właścicielka zawodowo zajmuje się aranżacją zieleni), który daje poczucie intymności, i zapewnia komfortowe warunki wypoczynku.
Dom wyposażony w system alarmowy oraz elektrycznie przesuwną bramę wjazdową. Obecne media prąd, woda, gaz, kanalizacja (szambo), ogrzewanie gazowe. Na wyposażeniu znajduje się także system odkurzacza centralnego, co znacząco ułatwia prace związane z utrzymaniem czystości w domu. W nadchodzącym sezonie rozpocznie się rozbudowa sieci kanalizacyjnej.

Atutem jest kompletna dokumentacja fotograficzna z całego okresu budowy.
Siedliskowe warunki mieszkaniowe nie ujmują dobrego połączenia z aglomeracją warszawską. Do centrum Piaseczna jest 15km (10 min samochodem), do Konstancina (15 min samochodem) a do Warszawy do Doliny Służewieckiej 25km. Z domu jest też blisko do linii kolejki podmiejskiej, która gwarantuje szybki dojazd do centrum Warszawy.
Dla terenu na którym położona jest działka jest opracowywany plan miejscowy co zagwarantuje niezaburzoną zabudowę okolicy oraz podniesie prestiż i wartość obecnych nieruchomości.
Istnieje ponadto możliwość dokupienia w sąsiedztwie pasa terenu o szer. 12m (660m2).

Serdecznie zapraszam do obejrzenia nieruchomości!
Na życzenie mogę zaprezentować więcej zdjęć. /MAZOWIECKIE/piaseczyński/Prażmów/Jeziórko

Tags: , , ,


Dodaj komentarz