Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Dom na sprzedaż w miejscowości Prażmów o powierzchni 200.00m2

Dom na sprzedaz Prazmow KrepaDom posiada nieco ponad 200 m2 powierzchni, zaś ogród ponad 2500 m2. Wielkim atutem tego domu jest bliskie położenie stacji pkp – w odległości prawie 800 m. Ogród jest uporządkowany oraz czarujący. Na pietrze znajdują się:
– salon (w tzw. Dom może być użytkowany jako dwurodzinny, ponieważ obecnie posiada 2 kuchnie – tj. Wieży) o powierzchni 22 m2 oraz wysokości 4,10 m;
– część mieszkalna wraz z hallem o powierzchni 30 m2;
– pokój z garderobą o powierzchni 12 m2;
– pokój o powierzchni 10 m2. Pomiędzy nim, a lasem oraz innymi terenami rekreacyjnymi płynie nieduży strumyk, który bardzo dodaje uroku zarówno całej okolicy, a także przedmiotowej nieruchomości. Wjazd na posesję wyłożony jest kostką bauma. Jedną razem jadalnią na parterze a także drugą na piętrze. – pieszo zaledwie kilka minut do stacji!

pod nosem są także przystanki pks i sklepy o profilu małego marketu. Ogród lekko pochyla się w kierunku lasu. Na parterze znajdują się:
– salon o powierzchni 22 m2 a także wysokości 2,70 m. Nawet, gdy jesienią drzewa liściaste obleczone zostaną kolorami: żółtym, pomarańczowym oraz rdzawym, to drzewostan iglasty jest cały czas zielony (nawet zimą). , w którym jest kominek palony drewnem;
– kuchnia z jadalnią o łącznej powierzchnia 22 m2;
– gabinet o pow 17 m2;
– pokój o pow 10 m2;
– hall o pow 9 m2. W przypadku potrzeby pozyskania środków kredytowych, skutecznie pomagamy w ich otrzymaniu. Okolica bogata jest w różnorodny drzewostan, przez co cały rok jest zielona. Na parterze jest balkon o pow 25 m2 z wyjściem do ogrodu, zaś na pietrze taras. Przedszkole a także szkoła w odległości 2 km. Cena podlega negocjacjom!!!

zapraszam do obejrzenia całości. Cała okolica jest bardzo urocza, zielona (nawet zimą), cicha oraz spokojna – atmosfera prawdziwie sielska. Uroczy dom z dużym, pięknym ogrodem!
dom zawiera dość oryginalną bryłę – nie w pełni stanowi wieżę. Niniejsza oferta sprzedaży domu nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Tags: , , ,


Dodaj komentarz