Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Dom na sprzedaż w miejscowości Warszawa o powierzchni 224.00m2

Dom na sprzedaz Warszawa Trzmielow

Możliwść przyjęcia mieszkania w programie "Mieszkanie w Rozliczeniu"

Osiedle Saskie Zacisze – zamieszkaj w sercu Warszawy!

Inwestycja Saskie Zacisze zlokalizowana jest  przy Wale Miedzeszyńskim  606, przy  zjeździe  z Trasy Siekierkowskiej i jest na chwilę obecną jedynym osiedlem domów w sprzedaży zlokalizowanym tak blisko ścisłego centrum Warszawy. To kameralna inwestycja o wysokim standardzie. Sąsiedztwo głównych ciągów komunikacyjnych, centrów handlowo-usługowych oraz terenów zielonych, w tym ścieżek rowerowych wzdłuż Wisły pozwala połączyć marzenia o mieszkaniu w domu wraz z aktywnym życiem zawodowym i korzystaniem ze wszelkich udogodnień oferowanych przez miasto.

Osiedle charakteryzuje nowoczesna i elegancka architektura. Projekty domów wyróżnia prosta forma, duże przeszklenia oraz ponadstandardowa, trzymetrowa wysokość pierwszej kondygnacji. Nowoczesny, modernistyczny kształt podkreślają także elementy wykończeniowe m.in. okucia i poręcze ze stali nierdzewnej, duże drewniane okna i naturalny piaskowiec na frontowej elewacji.

Domy cechuje bardzo funkcjonalne rozkład poszczególnych pomieszczeń. Kondygnację usytuowaną częściowo w przyziemiu tworzą dwustanowiskowy garaż oraz 2 pomieszczenia użytkowe doświetlone oknami, co umożliwia wykorzystanie tej przestrzeni jako pełnowartościowej powierzchni użytkowej, z przeznaczeniem  na domową siłownię, saunę czy warsztat. Dla komfortu mieszkańców w budynkach zaprojektowano również trzy tarasy: jeden na parterze oraz dwa na drugim piętrze. Dodatkowo, Klienci mają możliwość ustalenia dowolnej aranżacji pomieszczeń, poprzez zmianę ustawienia ścian wewnętrznych.

To co wyróżnia inwestycję Saskie Zacisze to niewątpliwie wysoka jakość materiałów wykończeniowych oraz wyjątkowa dbałość o najmniejszy detal. W każdym z pomieszczeń – nawet w  kuchni czy w holu na piętrze, zamontowane zostały wysokie na 1,8 m energooszczędne, drewniane okna. Parter każdego domu posiada ogrzewanie podłogowe, dzięki czemu brak standardowych kaloryferów w tej najbardziej reprezentacyjnej części domu sprawia że jest on elegancki i nowoczesny. Standard wykończenia to równieżinstalacja i montaż dwufunkcyjnego pieca konwektorowego. Ponadto każdy dom posiada wyposażenie w postaci  instalacji z końcówkami centralnego odkurzacza oraz podłączenie do sieci telekomunikacyjnej z dostępem do telefonu, TV i Internetu. Całość osiedla otacza wysokiej jakości ogrodzenie na cokole z cegły klinkierowej. Przewidziano także dodatkowe rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo i komfort mieszkańców, w tym monitoring i całodobową ochronę.

Media

 Całe osiedle podłączone zostało do sieci mediów miejskich, co w przypadku domów wolnostojących ma szczególne znaczenie, gdyż tylko niewielka ilość gospodarstw domowych w tej części Warszawy ma dostęp do sieci Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. Każdy budynek posiada pełną instalację ciepłej  i zimnej wody, centralne ogrzewanie oraz podłączenie do miejskiej instalacji gazowej.

Osiedle składa się z 30 domów. W ofercie znajdują się ich trzy rodzaje:

  • Saska 1– 16 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 224 m2, z tarasami o łącznej powierzchni 29 m2,
  • Saska 2– 2 domy wolnostojące o powierzchni 224 m2, z tarasami o łącznej powierzchni 29 m2,
  • Saska 3– 12 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 189 m2, z tarasami, o łącznej powierzchni 25 m2.

Pierwszy etap inwestycji – 7 domów –  jest gotowy, a zakończenie całości osiedla zaplanowane zostało na grudzień  2011 roku.

Kontakt w sprawie mieszkania:

Dariusz Michalski  tel. 506-089-122     d.michalski@oppen-kredyt.pl

Łukasz Wojcieszek tel. 509-760-920    l.wojcieszek@oppen-kredyt.pl

Lokalizacja: Praga Południe, Wawer, Wał Miedzeszyńśki

Tags: , , ,


Dodaj komentarz