Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Dom parterowy z użytkowym poddaszem

Stylowy i przytulny dom parterowy z poddaszem użytkowym. Obiekt położony jest w nowej dzielnicy domków jednorodzinnych. Osiedle usytuowane jest pod lasem. Wewnątrz osiedla są zrobione drogi i chodniki kostką brukowa, ładne trawniki i nasadzenia, wszystko wygląda bardzo kameralnie i tworzy przyjazny dla mieszkańców klimat.

Dom jest w pełni zaaranżowany i wykończony. Działka jest częściowo zadrzewiona (młode sosny i dęby). Zastosowany system ocieplenia oparty na wełnie mineralnej, wysoka energooszczędność. Na ścianach tynki kwarcowe, okna PCV w kolorze białym z roletami anty włamaniowymi, drzwi wejściowe także antywłamaniowe firmy Gerda w kolorze białym.

W budynku rozprowadzona została instalacja alarmowa, instalacja elektryczna, centralnego ogrzewania i wodnokanalizacyjna. Zastosowano ogrzewanie gazowe (gaz ziemny miejski). W salonie usytowany jest kominek powietrzny którym można doskonale dogrzewać salon w chłodniejsze dni w okresach przejściowych.

Dach – blacho dachówka w kolorze ciemnozielonym natomiast okna dachowe firmy FAKRO wraz z dodatkowymi wywietrznikami. Układ pomieszczeń na parterze to salon z jadalnią i otwartą na jadalnie kuchnią, jest także niewielki gabinet oraz łazienka i garderoba. Na pierze znajdują się trzy podobne wielkością sypialnie oraz także łazienka.

Tags: ,


Dodaj komentarz