Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Dom pod wynajem w miejscowości Jabłonna o powierzchni 220.00m2

Dom na wynajem Jablonna Wziachowo_Male**woj.mazowieckie- Jabłonna/k Warszawy** W sąsiedztwie Pałacu w Jabłonnie, przy ulicy Modlińskiej, na trasie Warszawa-Nowy Dwór Mazowiecki, w bezpiecznej odległości od trasy zdecydowaliśmy się wynająć nasz ukochany dom. Jego prezentację video przedstawiamy pod adresem: https://www.giroptic.com/client/popup_nologo/a2cc7c59758d
Duży, przytulny i uroczy dom czeka na swojego najemcę. Najemcę, który potrzebuje wynająć dom na dłuższy okres czasu. Mile widziana rodzina wielopokoleniowa. Poszukujemy najemców kulturalnych, statecznych, potrafiących docenić pozytywną aurę otoczenia, potrafiących uszanować olbrzymi nakład pracy włożony teraz w remont kapitalny tego domu.
Czyli poszukujemy najemców, którzy będą traktowali ten dom jak swój własny. Nie wykluczamy wynajmu dla firmy, ale ten temat pozostawiam do dyskusji podczas prezentacji.
Dom posiada wyjątkową architekturę wewnętrzną- kaskadową, niezależne wejścia z dwóch stron, oraz trzy duże tarasy. Ten największy, o powierzchni 65 metrów kwadratowych na trzeciej kondygnacji jest z widokiem na okoliczną panoramę. Drugi co do wielkości jest z widokiem na ogród i krótką osiedlową ulicę Wałową. Z trzeciego mamy widok w kierunku trzech ulic: Modlińskiej, Chotomowskiej i Wałowej. Na teren można wjechać w zależności od potrzeby jedną z dwóch ulic.
Do domu doprowadzone są wszystkie media miejskie.
Teren wokół domu daje uczucie przestrzeni, a sąsiednie zabudowane działki zapewnią uczucie bezpieczeństwa.
Po obejrzeniu prezentacji video zachęcam do dyskusji na temat Twoich oczekiwań związanych z najmem tego domu, który może śmiało pretendować do miana rezydencji. /MAZOWIECKIE/legionowski/Jabłonna/Jabłonna

Tags: , , ,


Dodaj komentarz