Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Dom w dzierżawie w miejscowości Warszawa o powierzchni 120.00m2

Dom na wynajem Warszawa TrzmielowDom do wynajęcia w Falenicy. Odległość od Pałacu Kultury 20,5 km, od stacji PKP Falenica około 1250 metrów, od przystanku autobusowego około 380 metrów.
Nieruchomość w doskonałym stanie technicznym – przebudowana i unowocześniona w 2004 roku. Trzy poziomy. Na parterze: salon z kominkiem oraz tarasem, kuchnia i hall. Na piętrze: dwie sypialnie (duża z wyjściem na taras), łazienka (wc, wanna). Na poziomie najniższym, częściowo „wpuszczonym” w ziemię: pokój, łazienka (wc, prysznic) oraz pomieszczenia gospodarcze.
Ogrzewanie domu i wody gazowe (nowoczesny piec Vaillant), w dolnej łazience dodatkowo ogrzewanie podłogowe. W salonie kominek zewnętrzny.

Dom tonie w zieleni. Stoi na 800-metrowej działce. Działka zagospodarowana, z automatycznym systemem podlewania. Z działki indywidualne wyjście do lasu.

Miesięczny czynsz za wynajem 2950 złotych plus media. Obowiązkowa kaucja zostanie zwrócona po zakończeniu okresu wynajmu oraz rozliczeniu mediów. Wynajem minimum na rok. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Wawer/Falenica

Tags: , , ,


Dodaj komentarz