Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

DziaLka do nabycia w miejscowości Izabelin o powierzchni 1800.00m2

DziaLka na sprzedaz Izabelin DalkowLokalizacja poszukiwana od dawna przez znawców Izabelina C. Sąsiedztwo takich ulic jak Chodkiewicza czy Słoneczna to gwarancja prestiżowej okolicy. Idealne miejsce, piękny las, wyszukane nieruchomości. To pierwsze odczucia jakie napływają po zobaczeniu tego miejsca. Działka całkowicie zalesiona pięknym starodrzewiem. Sąsiedztwo eleganckich domów o charakterze willowym, z pięknymi ogrodami w wyszukanym stylu.
Nieruchomość dla osób wymagających i ceniących najwyższą jakość.

Działka o kształcie kwadratu i wymiarach 41,70 x 40,57. Działka przeznaczona pod zabudowę rezydencjonalną – w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przewidziana powierzchnia pod zabudowę 20% nie więcej niż 400 m2. Wjazd na prezentowaną nieruchomość od wschodu.

Wspaniałe położenie pod względem komunikacyjnym, ponieważ do ulicy asfaltowej, oświetlonej z chodnikiem (Chodkiewicza i Kościuszki) mamy ok. 200 metrów, zaś do przystanku autobusowego ok. 600 metrów. Również blisko położone obiekty oświatowe tj. nowe przedszkole gminne (ul. Kościuszki) i szkoła podstawowa i gimnazjum (ul. 3-go Maja) zachęcają do zamieszkania w tej okolicy /MAZOWIECKIE/warszawski zachodni/Izabelin/Izabelin C

Tags: , , ,


Dodaj komentarz