Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

DziaLka do nabycia w miejscowości Łomianki o powierzchni 1300.00m2

DziaLka na sprzedaz Lomianki MaderaBliskość puszczy kampinoskiej tworzy unikalny klimat, którego walory w pełni można odczuć latem, kiedy to wysoka temperatura znajduje ukojenie w wilgoci lasu, przypominając bardziej sielankę wakacyjną w strefie śródziemnomorskiej. Dziś, choć jest perełką wśród działek, sytuacja każe ograniczyć żądania. Wartością dodaną jest indywidualnie przeprowadzony, przez znanego warszawskiego projektanta, projekt domu wraz z decyzją pozwolenie na budowę a także wykonawcą, co pozwoli posiadać własny rezydencjonalny dom za zdecydowanie niższą kwotę niż oferty podobne już gotowe
komunikacja miejska 100 m
sklep 100m
szkoły 500m
żłobek przedszkole 200m
las 200m
centrum dydaktyczo informacyjne (szkoły, basen kryty, sale sportowe) 800m warszawski zachodni/łomianki/łomianki/dąbrowa. Jeśli spędzić całe życie to tylko z takim widokiem!
położna na wzniesieniu z widokiem na las, wodę oraz najpopularniejszą rezydencję w polsce znaną z licznych seriali, napawa oczy malowniczym pejzażem. Cicha asfaltowa uliczka, wyposażona we wszystkie media, podłączone również do działki, pozwala w łatwy sposób dotrzeć do dowolnej drogi zbiorczej prowadzącej do szkoły, sklepu, centrum warszawy.

Tags: , , ,


Dodaj komentarz