Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

DziaLka do zakupu w miejscowości Glinojeck (gw) o powierzchni 35001.00m2

DziaLka na sprzedaz Glinojeck_(gw) Lazy_WielkieDziałka w kształcie litery L o pow. 3,5ha ale o wymiarach pozwalających na dokonanie podziału na mniejsze działki o pow. ok. 3000m2 i wydzielenie wygodnej drogi dojazdowej.
Jest możliwość zakupu części działki o pow. ok. 2ha w kształcie kwadratu na końcu działki i udziału w drodze kształt widoczny na zdjęciu satelitarnym – ta część ma wymiary ok. 146x117m plus udział w drodze o szer ok. 6m. Mapka w zakładce ze zdjęciami. Doskonała cena. Pilna sprzedaż.
Część działki o wymiarach (50-6m droga) 44×290 można podzielić a działki o pow. ok. 3000 każda.Doskonała, okazyjna cena – polecam.
Front działki zalesiony, dalej działka pusta. Właściciel wystąpił o zgodę na budowę budynku gospodarczego i wiaty o pow. ok. 25 m2 każdy, w zalesionej części. Woda miejska wyprowadzona na działce, prąd na działce.
Gaz w ulicy.

Grunty, sprzedaż, działkiOd drogi działka zalesiona. Dalej płaska, pusta. Koniec działki opiera się o las państwowy. Możliwość podziału na działki po 3000 m2. Na działce prąd i woda. /MAZOWIECKIE/ciechanowski/Glinojeck/Kondrajec Szlachecki

Tags: , , ,


Dodaj komentarz