Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

DziaLka do zbycia w miejscowości Żabia Wola o powierzchni 2000.00m2

DziaLka na sprzedaz Zabia_Wola PostolinDo sprzedania działka budowlana w Hucie Żabiowolskiej, o powierzchni 2000 m2, w doskonałej lokalizacji – w bezpośrednim sąsiedztwie Trasy Katowickiej (350 m). Działka jest zabudowana tymczasowymi budynkami służącymi do prowadzenia działalności gospodarczej (sklep o powierzchni około 30 m2 oraz wiata magazynowa o powierzchni około 250 m2). Teren jest ogrodzony, działka o kształcie prostokąta. Działka jest w pełni uzbrojona. Dostępne media miejskie – prąd, woda, gaz oraz szambo, instalacja telefoniczna i telewizyjna. Gaz nie jest podłączony, ale jest w drodze przylegającej do nieruchomości. Dojazd do nieruchomości utwardzoną drogą. Jest to ulica miejska, dobrze oświetlona i bezpieczna. W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajdują się budynki przemysłowe oraz domy jednorodzinne, stacja benzynowa, hotel.
Działka położona jest około 1,5 km od Centrum Żabiej Woli, co zapewnia dobry dostęp do sklepów i ośrodków oświatowych (szkoła podstawowa, przedszkola w Żabiej Woli i okolicach).
Przykładowe możliwości wykorzystania nieruchomości: dla rodziny pod budowę domu jednorodzinnego, dla firmy produkcyjnej , handlowej, pod działalność hotelarską, sala weselna, magazyn, siedziba firmy itp.
Istnieje też możliwość wynajmu działki.

POLECAM ! /MAZOWIECKIE/grodziski/Żabia Wola/Huta Żabiowolska

Tags: , , ,


Dodaj komentarz