Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Inteligentny dom jednorodzinny

Dom jednorodzinny na podmiejskim osiedlu, 500m od lasów. Obecnie dom znajduje się w trakcie prac wykończeniowych. Na parterze znajduje się ustawny salon z kominkiem o wielkości 29m2, kuchnia z oknem o wielkości 19m2, pokój gościnny z garderobą oraz pomieszczenie gospodarcze. Na parterze również zlokalizowany jest garaż jednostanowiskowy oraz taras z zadaszeniem. Na piętrze zlokalizowane są 3 sypialnie – w każdej sypialni balkon. Znajdują się również na piętrze łazienka z toaletą i kabiną prysznicową i wanną narożną oraz osobna toaleta.

W całym domy rolety antywłamaniowe. W domu znajduje się system „inteligentnego zarządzania” pozwalający na zarządzanie temperaturą w każdym pomieszczeniu oraz zabezpieczeniem przed ewentualnym włamaniem. W domu znajduje się centralny odkurzacz z dostępem w każdym pomieszczeniu oraz rekuperator ciepła. Dom solidnie ocieplony – 12cm styropianu.

Głównym ogrzewaniem jest ogrzewanie gazowe, dodatkowo ogrzewanie to można wspomagać kominkiem z płaszczem wodnym. Na parterze ogrzewanie podłogowe, na piętrze grzejniki w sypialniach, ogrzewanie podłogowe w łazience i toalecie.
Własne źródło wody oraz własna oczyszczalnia ekologiczna za domem. Cała nieruchomość wybudowana z najwyższej jakości materiałów. Przed garażem i wejściem do budynku kostka brukowa.

Tags: ,


Dodaj komentarz