Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Lokal do kupienia kamienica w miejscowości Warszawa o powierzchni 485.50m2

Lokal na sprzedaz Warszawa SrodmiesciePod budynkiem jest również garaż podziemny dla samochodów. Jana pawła ii, która stanowi jedną z większych arterii komunikacyjnych warszawy, o b. Cena sprzedaży: 3 960 000 + vat

dodatkowe informacje:
do lokalu przynależą miejsca parkingowe w garażu pod budynkiem. Powierzchnia nieruchomości to głównie open space z duzymi możliwościami aranżacji. Przeznaczenie lokalu:
obiekt doskonale nadaje się na klinikę, przychodnię, spa, siedzibę firmy, agencję reklamową, szkołę językową, call center, usługi szkoleniowe, powierzchnię wystawienniczą, drogerię, etc. Lokal jest bardzo przestronny a także widny, ze wzgledu na fakt, że większość ścian zewnętrzych jest przeszkona jak i wysokość sufitów niespełna 4m. Nieruchomość zlokalizowana jest w rejonie skrzyżowania ul. Na dzień obecny lokal jest w stanie surowymt tj. Dysponujemy planami nieruchomości. Dużej przepustowości ruchu ulicznego. Z bardzo dobrze zorganizowaną komunikacją miejską – autobusy, tramwaje, metro (do najbliższej stacji „ratusz” dystans pieszy). Zapraszam na prezentacje! śródmieście/śródmieście. Teren wokół obiektu są starannie zagospodarowane a także utrzymane tereny zielony, zaś ulica a także podjazd do garażu utwardzone. Bez okładzin ściennych a także podłogowych, bez ścianek działowych, sufitów podwieszanych i białego montażu. Przestronny lokal z witrynami na parterze w śródmieściu, tuż pod ręką ul. Lokalizacja:
bezpośrednie sąsiedztwo budynku stanowią średnio rozległe budynki. Ulica elektoralna jest ulicą o lokalną, dojazdowa do al. Jana pawła!

rozkład oraz standard:
lokal użytkowy o pow 485,50 m2, umiejscowiony na parterze budynku wielorodzinnego, z czego 201,30 m2 znajdująca się jest na poziomie -1. Nie posiada tez problemu z zaprakowaniem na ogólnodostepnym parkingu wzdłuż ul.

Tags: , , , ,


Dodaj komentarz