Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Lokal do nabycia apartamentowiec w miejscowości Warszawa o powierzchni 127.00m2

Lokal na sprzedaz Warszawa TrzmielowMecenasie, Dyrektorze!!!!
APARTAMENT na 26 piętrze inwestycji Łucka City.
5 niezależnych pokoi, doskonały rozkład. Budynek z całodobową ochroną. Przepiękny widok na panoramę miasta.

Lokal nadaje się perfekcyjnie na biuro, kancelarię lub przedstawicielstwo firmy i obecnie jest urządzony i używany w ten sposób. Funkcjonalny rozkład, wysoki standard wykończenia. Trzy zewnętrzne linie telefoniczne. Wszystkie pomieszczenia okablowane podtynkowo (linie telefoniczne i komputerowe).

Pomieszczenia: duży hall, 5 pokoi (33,9 m2; 18,1 m2; 14 m2; 10 m2; 9,6 m2), kuchnia, pomieszczenie gospodarcze oraz WC. Lokal jest w pełni chroniony: dwie portiernie z ochroną, wejście do budynku i na każde piętro kodowane, drzwi antywłamaniowe, monitoring lokalu.

Reprezentacyjny hall budynku: portiernia , granitowa podłoga i ściany oraz 6 szybkobieżnych, inteligentnych wind zjeżdżających bezpośrednio do garażu. W budynku jest basen z ratownikiem, sauna i sala treningowa fitness. Na 4 piętrze ogólnodostępny zielony ogród dla mieszkańców.

Parking w garażu podziemnym z możliwością wynajęcia lub kupna miejsca (za dodatkową opłatą 50 000 zł).

Położenie w ścisłym centrum Warszawy, doskonałe warunki komunikacyjne: tramwaje, autobusy, kolej podmiejska i WKD (stacja Ochota) oraz metro (dzisiaj – 1,8 km, w przyszłości – 300 m po wybudowaniu powstającej właśnie stacji Rondo Daszyńskiego).

Halina Karpińska
533300907 Sprzedaż na fakturę VAT (oszczędność PCC i możliwość odliczenia VAT dla prowadzących działalność gospodarczą). Podane ceny są cenami brutto.

Tags: , , , ,


Dodaj komentarz