Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Lokal do wynajęcia w miejscowości Warszawa o powierzchni 276.00m2

Lokal na wynajem Warszawa MokotowStandard
lokal reprezentacyjny, całkowicie wykończony materiałami dobrej jakości

układ pomieszczeń:
parter pierwszy to: hol, gabinet, 2 spore otwarte przestrzenie, oddzielna, znaczna, wyposażona kuchnia, wyjscie na loża a także do ogrodu, gabinet, łazienka
przyziemie: otwarta przestrzeń z możliwością podziąłu na 2 gabinety, łazienka, sauna a także garderoba, gabinet, łazienka. Budynek posadowiony jest na działce o metrażu 1025 m. Ogród:
do lokalu przynależą tarasy a także ogród o łącznej powierzchni nieco ponad 500 m2!!!

informacje dodatkowe
2 miejsca parkingowe

serdecznie zapraszam na prezentacje!
na państwa prośbę możemy dosłać rzuty a także plany. Elewacja wykonana z kamienia, bardzo wytforna klatka chodowa. Rozwiązania zastosowane przy modernizacji jak i rozbudowie budynku pozwoliły na połączenie uroków mieszkania w starej kamienicy położonej na urokliwej, porośniętej starodrzewem działce z wygodami nowoczesnego apartamentowca. Jednocześnie oddalona o zaledwie 5 kilometrów od pałacu kultury a także położona w bliskim sąsiedztwie metra a także innych środków transportu jak również głównych arterii warszawy, daje swoim mieszkańcom komfort komunikacyjny. Ukryta pomiędzy drzewami oraz willami rezydencja zapewnia poczucie kameralności, spokoju jak i komfortu życia z dala od uciążliwości innych śródmiejskich lokalizacji. Obydwa pomieszczneia w przyziemiu posiadają wyjęcie na niemały loża a także do ogrodu. Budynek posiada całodobową ochronę, garaże. Budynek:
apartamentowiec z 2010 roku to bardzo kameralna inwestycja – zaledwie 5 apartamentów, zamieszkałych przez 3 rodziny (4 apartamenty zostały połączone w 2). Lokal idealny na reprezentacyjną siedzibę firmy umieszczony na parterze kameralnego apartamentowca na starym mokotowe

lokalizacja:
lokal umieszczony jest w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na rynku – na starym mokotowie. Kw dzięki czemu oferowany państwu apartament posiada zupełnie prywatny, wydzielony ogród oraz balkon.

Tags: , , ,


Dodaj komentarz