Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do kupienia cztero pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 88.42m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa MokotowBudynek kameralny, tuz po zmianie elewacji, schludny oraz porządny z bardzo życzliwym, spokojnym sąsiedztwem. Piękny widok na zieloną otwartą przestrzeń. Salon podzielony jest na część wypoczynkową a także jadalnię. Idealne mieszkanie dla osób w każdym wieku. Jedynie trzy mieszkania na piętrze. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Dodatkowe informacje:
mieszkanie w pełni umeblowane (właściciel na życzenie kupującego może pozostawić meble), do wprowadzenia po odświeżeniu. Lokalizacja:
dogodna lokalizacja na kameralnym osiedlu wśród niskiej zabudowy z dogodnym dojazdem do centrum. Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz zawiera charakter informacyjny. Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację. W przedpokoju znajdują się pojemne szafy garderobiane, kuchnia w pełni wyposażona. Do dyspozycji przyszłego właściciela miejsce parkingowe przed budynkiem. Na podłodze parkiet dębowy, łazienka a także toaleta po generalnym remoncie – gustowna kafelki a także terakota o stonowanych barwach jak i solidna, nowoczesna kabina prysznicowa. Dodatkowo do mieszkania przynależą dwie pojemne piwnice o łącznej powierzchni 21 m2.

Tags: , , ,


Dodaj komentarz