Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do kupienia cztero pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 88.42m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa MokotowPrzedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz zawiera charakter informacyjny. Jedynie trzy mieszkania na piętrze. Idealne mieszkanie dla osób w każdym wieku. Do dyspozycji przyszłego właściciela miejsce parkingowe przed budynkiem. Piękny widok na zieloną otwartą przestrzeń. Dodatkowe informacje:
mieszkanie w pełni umeblowane (właściciel na życzenie kupującego może pozostawić meble), do wprowadzenia po odświeżeniu. W przedpokoju znajdują się pojemne szafy garderobiane, kuchnia w pełni wyposażona. Salon podzielony jest na część wypoczynkową a także jadalnię. Wygodne, dwustronne mieszkanie na kameralnym osiedlu z pięknym widokiem na zieleń!

rozkład pomieszczeń:
mieszkanie składa się z czterech rozkładowych pokoi (trzy z nich mają oddzielne balkoniki, na czwaty – największy – wyjście z pogranicza salonu a także jadalni), kuchni, przedpokoju a także oddzielnej łazienki a także toalety. Budynek kameralny, tuz po zmianie elewacji, czysty a także porządny z bardzo życzliwym, spokojnym sąsiedztwem. Serdecznie polecam a także zapraszam na prezentację. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Na podłodze parkiet dębowy, łazienka a także toaleta po generalnym remoncie – gustowna kafelki a także glazura o stonowanych barwach jak i okazała, nowoczesna kabina prysznicowa. Lokalizacja:
dogodna lokalizacja na kameralnym osiedlu wśród niskiej zabudowy z dogodnym dojazdem do centrum.

Tags: , , ,


Dodaj komentarz