Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do kupienia dwu pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 53.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie usytuowane jest w atrakcyjnej części Gocławia, a lokalizacja jest jednym z jego niezaprzeczalnych atutów. Komunikacja z pozostałymi częściami miasta nie może pozostawiać wiele do życzenia, liczne autobusy dzienne i nocne pozwalają sprawnie dotrzeć w każdy zakątek Warszawy.

Spacerem można stąd dojść do CH Promenada, jest to świetny punkt na niedzielny wypad do kina. W okolicy funkcjonują sklepy, banki, liczne punkty usługowe, 24 godziny na dobę działa TESCO w CH Gocław. Tuż obok mieni się Park nad Balatonem, którego rewitalizacja zakończyła się pod koniec 2010 roku, to idealne miejsce na spacery i spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Dobra lokalizacja i świetne połączenie z de facto wszystkimi dzielnicami Warszawy to tylko część plusów tego lokalu. Konieczność przeprowadzenia remontu sprawia, iż lokal ten jest okazją inwestycyjną, nowy właściciel będzie mógł urządzić według własnych marzeń i potrzeb. Układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny, jedynym ograniczeniem przy przywracaniu blasku temu lokalowi będzie wyobraźnia nowego właściciela;)

Tags: , , , ,


Dodaj komentarz