Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do kupienia dwu pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Kraków o powierzchni 46.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Krakow Gruszeczka!!!Oferta bezprowizyjna!!! !!!Kupujący zwolniony z 2% podatku PCC!!!
Inwestycja przy ul. Pękowickiej powstała z myślą o ludziach ceniących sobie spokój oraz bezpieczeństwo w połączeniu z bliskością do centrum Krakowa. Ceny mieszkań już od ok. 4500zł/m2

MIESZKANIE

Lokal 2 pokojowy o powierzchni 46m2. Jest to mieszkanie na poddaszu, skrajne z dodatkowym oknem. Składa się z salonu połączonego z kuchnią o powierzchni 30m2, sypialni 7m2, przedpokoju 3m2 z szafą wnękową oraz łazienka 5m2. Istnieje możliwość zrobienia dodatkowego pokoju na antresoli. Mieszkanie jest w stanie developerskim (gładzie, parapety wew., piec dwufunkcyjny). Ogrzewanie mieszkania z własnego pieca gazowego. Mieszkanie posiada balkon.

BUDYNEK

Mieszkania usytuowane są w kameralnych 3 kondygnacyjnych budynkach w zabudowie szeregowej na ogrodzonym osiedlu. Do każdego mieszkania przynależy MIEJSCE PARKINGOWE. Drogi dojazdowe do budynków wyłożone są kostką brukową.

INWESTYCJA

Oferujemy Państwu mieszkania o powierzchniach 46m2, 56m2, 60m2, 104m2 i 116m2 w cenach od 260tys zł (ceny już od 4500zł/m2). Istnieje możliwość połączenia dwóch poziomów w zależności od Państwa potrzeb. Mieszkania do odbioru w lipcu.

KONTAKT

Dodatkowe informacje uzyskają Państwo bezpośrednio pod nr. telefonu 506 04 88 92 (Paweł Pieróg) oraz w biurze sprzedaży przy ul. Chodkiewicza 6/1 w Krakowie.

Tags: , , , ,


Dodaj komentarz