Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do kupienia jedno pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 28.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie na sprzedaż na Warszawskim Mokotowie. Do sprzedania od zaraz 1-pokojowe mieszkanie na zaadoptowanym poddaszu (typ studio) bardzo ładny, widny, gotowy do zamieszkania, o przestronnym rozkładzie lokal; także idealny do indywidualnej aranżacji. Powierzchnia użytkowa mieszkania 28 m2. W praktyce mieszkanie jest dużo większe (powierzchnia po podłodze w znacznej części do zagospodarowania wynosi nieco ponad 50 m2).

Budynek usytuowany jest na Mokotowie, na spokojnym wielorodzinnym osiedlu zamkniętym (6 budynków; wjazd odgraniczony otwieraną na pilota bramą). Mieszkanie składa się z jednego pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, wydzielonej łazienki i małego przedpokoju. W części szczytowej jednej ze ścian do zagospodarowania jest duża przestrzeń idealne miejsce na pawlacz. Mieszkanie usytuowane jest na IV piętrze (brak windy, ale niskie piętra). Ekspozycja okien w kierunku wschodu i zachodu.

Budynek został oddany do użytku w 1993 r., wykonany w technologii tradycyjnej murowanej (ściany zewn. bloczki ceramiczne szczelinowe ocieplone styropianem o gr. 5 cm, ściany działowe cegła dziurawka). Mieszkanie z prawem spółdzielczym własnościowym i założoną KW.

Lokal wyposażony jest w pełną instalację wodno-kanalizacyjną, centralne ogrzewanie, instalację elektryczną; istnieje możliwość podłączenia telefonu, TV kablowej i szybkiego internetu. Dobra dostępność komunikacyjna (120 m do przystanku autobusowego); optymalny sposób komunikacji to samochód. Łatwy dojazd do ul. Czerniakowskiej i do trasy Siekierkowskiej. Mieszkanie bez garażu, jednak nie ma problemu z parkowaniem samochodu na ulicy wewnętrznej (wewnątrzosiedlowej), tuż obok domu.

Mieszkanie wewnątrz w pełni wyposażone. Istnieje możliwość kupna nieruchomości wraz z całym wyposażeniem (TV, lodówka, pralka) i umeblowaniem (meble firmy Vox z kolekcji Kokeshi oraz sofa Barra z funkcją spania marki Bizzarto) wysokość dopłaty do uzgodnienia. Na podłodze w pokoju dziennym panele, w łazience terakota i glazura.

Polecam 519100621

Tags: , , , ,


Dodaj komentarz