Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do kupienia trzy pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 63.10m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowPrezentowany lokal wchodzi w skład jednego z najatrakcyjniejszych osiedli w tej części Gocławia! Budynek jest dobrym stanie, jest bardzo zadbany, a administrująca nim spółdzielnia przeprowadziła już niezbędne remonty, nic tylko zamieszkać;)

W najbliższej okolicy funkcjonuje bardzo dobrze zorganizowany pasaż handlowy, na który składa się sieć sklepów, banków oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Mieszkańcy mogą zaopatrywać się w codzienne produkty w lokalnym markecie Savia i osiedlowej Żabce.

Pod względem infrastruktury okolica prezentuje się rewelacyjnie – nieopodal działa basen Wodnik, na spacery wybrać się można do rewitalizowanego Parku nad Balatonem, a na niedzielne wyjście do kina idealnym miejscem jest CH Promenada. Dojazd do centrum zajmuje niewiele czasu, niedaleko funkcjonują przystanki autobusowe, z których można dotrzeć w każdy zakątek miasta. Z Gocławia wychodzi 14 dziennych linii autobusowych – dojazd do ścisłego centrum Warszawy zajmuje nie więcej niż 15 minut.

Mieszkanie wymaga częściowego odświeżenia, nie ma się czego bać;) Stwarza to rewelacyjną okazję nowym właścicielom, by stworzyli z tego lokalu mieszkanie swoich marzeń. Jego istotnym plusem jest bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz świetne doświetlenie mieszkania. Przestronny salon wychodzi na płd-zach, a dwa pokoje na wschód. Jeden z nich funkcjonować może jako sypialnia, a drugi świetnie nadaje się na gabinet, kącik do pracy lub pokój dziecięcy.

Łazienka i WC przeszły remont w 2007 roku. Całość uzupełnia bardzo przestronna kuchnia, w której wydzielono część jadalnianą, co daje jej liczne możliwości aranżacyjne, a w zaprowadzeniu i utrzymaniu porządku w mieszkaniu pomagają elegancka szafa w przedpokoju oraz przedsionek dokupiony do lokalu i wliczony w jego metraż.

Gorąco polecam i zapraszam do zapoznania się z tą ofertą!
Michał Wleklik
533-300-908

Tags: , , , ,


Dodaj komentarz