Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do kupienia trzy pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Warszawa o powierzchni 70.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Trzmielow Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 70m2 jest położone w środku osiedla. Zostało wykończone i zaprojektowane według własnego projektu. W skład mieszkania wchodzą: pokój dzienny, 2 sypialnie, kuchnia, łazienka, garderoba, przedpokój, balkon. Dwie sypialnie od strony wschodniej : jedna z dużą szafą, druga z garderobą 4,5 m2. W przedpokoju miejsce na wierzchnie okrycia. W łazience wanna i kabina prysznicowa. W salonie z wystawą zachodnią wyjście na balkon 4m2 oraz aneks kuchenny z oknem niewidocznym od strony przedpokoju. Ciekawie została zaprojektowana łazienka z lukswerami widocznymi od strony kuchni.
Dodatkowo w mieszkaniu zostało zainstalowane okablowanie do głośników we wszystkich pomieszczeniach sprowadzonych do jednego punktu, instalacja internetowa, telefoniczna i TV – także w kuchni. Przygotowane jest również okablowanie alarmowe. Wszystkie włączniki i gniazda marki Legrand. W łazience dodatkowe elektryczne ogrzewanie podłogowe.
W mieszkaniu, w cenie, zostaje wyposażona kuchnia ze zmywarką, kuchnią gazową z piekarnikiem i lodówką Bosch, okapem, w sypialni szafa i łóżko 2,0×2,0. Do rozmów pozostają inne meble.

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe na terenie osiedla dodatkowo płatne 15.000,- zł – można z niego zrezygnować.

Budynek usytuowany w bardzo dobrym punkcie. Przy osiedlu są 4 przedszkola prywatne, przychodnia, sklepy, poczta, mini barki, bank, przychodnia, poczta, usługi. Do centrum handlowego Carefour Targówek 15 min na piechotę lub 4 przystanki autobusem. Autobusy: 304 do nowego kompleksu państwowego przedszkole-szkoła- gimnazjum, 204,304, 132 i 527 – do metra, 732, dalej – 3 przystanki – 120.

KONTAKT: 600 – 995 – 469 grandh@op.pl www.grandh.pl

Tags: , , , ,


Dodaj komentarz