Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do kupienia trzy pokojowe w miejscowości Radzymin (gw) o powierzchni 70.61m2

Mieszkanie na sprzedaz Radzymin_(gw) SzymocinJest to kameralne osiedle zamknięte dwóch budynków o charakterze czteromieszkaniowym z mieszkaniami bezczynszowymi M-4 o powierzchni użytkowej 70,61 m2 każde.
Budynki wyróżniają się z pośród tego typu domów swoją nowoczesną architekturą (płaski dach) oraz wysokim standardem wykończenia (szklane balustrady na balkonach oraz gresy zarówno na balkonach jak i na schodach zewnętrznych w standardzie).
Dodatkowo do każdego lokalu przynależy własny wygrodzony ogródek oraz pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 2m2, a także po 2 (dwa) miejsca parkingowe na terenie osiedla.
Każdy lokal ma podłączenie do kominka i gniazdek telekomunikacji (telefon, internet).
Wszystkie mieszkania posiadają własne media (prąd, woda, gaz, kanalizacja) w związku z czym rachunki płacimy tylko za siebie jak we własnym domu.
Osiedle znajduje się praktycznie w samym centrum Radzymina, a zarazem przy cichej i bodajże najładniejszej ulicy Radzymina Al. Armii Krajowej porośniętej po obu stronach drogi starodrzewiem (Jesion Wyniosły od którego powstała nazwa naszego osiedla).
Zapraszam do oglądania!!! /MAZOWIECKIE/wołomiński/Radzymin

Tags: , , ,


Dodaj komentarz