Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do kupienia trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 62.92m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowTrzypokojowe, rozkładowe mieszkanie na Warszawskiej Woli. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. W budynku wymienione są piony, odnowiona i ocieplona elewacja.

Mieszkanie jest wielostronne, wszystkie pokoje są ustawne i dobrze doświetlone. Największy pokój (ok. 16m2) z wyjściem na loggię (ok. 5,5m2), widok na zieleń. Dwa mniejsze pokoje mają 8,5m2 i 11m2. Kuchnia (ok. 6m2) widna i otwarta, zabudowana i wyposażona w sprzęt AGD. Łazienka (ok. 3m2) z wanną i umywalką, jest też podłączenie dla pralki. Oddzielne wc z umywalką. Na podłodze w pokojach położony jest parkiet. W kuchni, łazience i wc położona jest nowa terakota i glazura. Okna wymienione na nowe plastikowe. W budynku wymienione są piony, odnowiona i ocieplona elewacja.

W cenie mieszkania komórka.

W obrębie bloku liczne sklepy i punkty usługowe, przedszkola, szkoły, poczta, kościół. Do najbliższego centrum handlowego, w którym znajduje się Carrefour i kino trzy przystanki autobusowe. Bardzo dobra połączenie tramwajowe i autobusowe z centrum. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Wola

Tags: , , ,


Dodaj komentarz