Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do kupienia trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 68.80m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie, sprzedaż, Praga Południe, Gocław.
LINK DO WIRTUALNEJ WIZYTY:https://www.warszawa.domoklik.pl/mieszkania-sprzedaz/warszawa-praga-pld-horbaczewskiego/o1670811 .
Trzypokojowe mieszkanie o ciekawym rozkładzie na Gocławiu. Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze budynku, który został ocieplony i wyremontowany niecałe dwa lata temu. Wymieniona została instalacja wodno-kanalizacyjna i gazowa. Samo mieszkanie przeszło gruntowny remont, podczas którego położono nową terakotę, a w salonie i sypialniach panele. W kuchni znajduje się kompletna zabudowa wliczona w cenę mieszkania. Istnieje możliwość własnej aranżacji ścian. Mieszkanie składa się z salonu (20 m2), dwóch sypialni (15 i 14 m2), kuchni (7 m2), łazienki (4 m2) i WC (1,28 m2) oraz hallu (7,5 m2).
Ekspozycja okien na wschód. Mieszkanie posiada dwie loggie (łącznie 12 m2) ze wspaniałym widokiem na panoramę miasta. Jedna sypialnia z własną garderobą. W wyposażeniu mieszkania znajdują się dwie szafy typu „Komandor”. Do mieszkania przynależy widne i ogrzewane pomieszczenie gospodarcze o powierzchni (5,7 m2), położone na tym samym piętrze. W najbliższej okolicy znajduje się parking strzeżony oraz niezbędna infrastruktura. Dobry punkt komunikacyjny, zapewniający szybki dojazd do innych dzielnic miasta. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Praga-Południe/Gocław

Tags: , , ,


Dodaj komentarz