Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do nabycia cztero pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Wrocław o powierzchni 78.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Wroclaw Kloda
Zapraszam na wirtualny spacer po mieszkaniu: link: https://www.giroptic.com/client/popup/0c076f51bbae

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe na Śródmieściu. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych, ustawnych pokoi, przestronnego salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej łazienki i toalety. Standard wykończenia: podłogi kafle oraz parkiet Na ścianach gładzie. Mieszkanie bardzo jasne i ciche. Dużą zaletą jest przestronny przeszklony taras w sam raz do spędzania miłych letnich wieczorów, można również zaadaptować na oranżerię. Dodatkowo z salonu wyjście na balkon.
Atrakcyjna lokalizacja zarówno pod kątem spokojnej (jak na warunki centrum) lokalizacji, jak również komunikacji. W pobliżu przedszkola i szkoły, punkty usługowe, sklepy. Przed blokiem ogólnodostępne miejsca postojowe. Bardzo dobra oferta dla rodziny, niewiele jest takich miejsc we Wrocławiu łączących wygodę lokalizacji w centrum i spokoju, ciszy podczas wypoczynku.

Serdecznie polecam Andrzej 600 569 064

ATRAKCYJNA OFERTA KREDYTOWA BANKU. OBNIŻONA MARŻA BANKU!!!!!! Deutche Bank, Nordea, Dom Kredytowy Notus specjaliści przeprowadzą komfortowo przez cały proces kredytowania. Wszystkie oferty nie są ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, mają jedynie charakter informacyjny.

Tags: , , , ,


Dodaj komentarz