Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do nabycia dwu pokojowe kamienica w miejscowości Warszawa o powierzchni 55.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowOpis mieszkania: 55 m 2, 2 pokoje, cegła, wysokość 2,70 m, dwa balkony, widna kuchnia, mieszkanie po pełnym remoncie.
Kuchnia: 11 m 2, kuchnia zabudowana ze zmywarką, okapem, lodówką, płytą i zabudowanym piekarnikiem. Podłoga: kafelki. Cały sprzęt AGD opcjonalnie do pozostawienia przyszłemu właścicielowi.
Przedpokój 6 m 2: parkiet bukowy, ściany gładź gipsowa malowana na kolor jasnej zieleni (Beckers). Sufit podwieszany z oświetleniem halogenowym.
Salon 21m2 narożny, kwadratowy, z dużym balkonem. Parkiet bukowy, ściany: gładź gipsowa: biel i biała czekolada (paleta Dulux) nowe karnisze i rolety, nowe oświetlenie sufitowe, punktowe i boczne. Zabudowane półki na książki w jednej ze ścian.
Łazienka razem z toaletą
Mniejszy pokój: 12 m2, z oddzielnym balkonem, z szafą zabudowaną Senator, parkiet bukowy po renowacji, ściany: gładź gipsowa malowana w kolorze jasno-żółtym.
Inne informacje: cały parkiet bukowy w mieszkaniu jest po gruntownej renowacji w tym roku (lakier półmatowy Harzlack), ściany pomalowane w tym roku farbami Dulux i Beckers. Okna plastikowe, kilka lat temu wymienione drzwi wejściowe i wewnętrzne, , Internet Aster, balkony kila lat temu przeszły gruntowny remont, łatwość parkowania.
Plany remontów budynku: w tym roku przewidziany jest remont pionów kanalizacyjnych. W przyszłym roku zostaną usunięte piecyki gazowe.
Dodatki: do mieszkania przynależy piwnica (drzwi po wymianie i wzmocnieniu, doprowadzone światło) oraz klucz do schowka na wózki i rowery na parterze Piękne, ciche dwupokojowe mieszkanie w uroczej części Starych Bielan. Słoneczne, narożne, usytuowane na drugim piętrze ceglanej kamienicy z lat 50-tych. Ma logiczny i funkcjonalny rozkład, w tym roku przeszło gruntowny remont, nadaje się do natychmiastowego zamieszkania bez żadnych inwestycji. Zapraszamy do oglądania rzadko trafia się na rynku tak ładne mieszkanie.

Tags: , , , ,


Dodaj komentarz