Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do nabycia trzy pokojowe apartamentowiec w miejscowości Warszawa o powierzchni 78.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowKUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI – OFERTA OD DEWELOPERA.
Apartament o powierzchni 78m2 usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody Skarpa Wilanowska. W trzech rezydencjach znajduje się tylko 10 kameralnych apartamentów. Osiedle położone na prawie 5000m2 jest ogrodzone, chronione i monitorowane. Wnętrza utrzymane w stylu klasycznym, przestronne i pełne światła. Apartamentowiec oddany w stanie deweloperskim. W skład apartamentu wchodzi salon z instalacją kominkową oraz otwartą kuchnią o łącznej pow. 38 m.kw., na podłodze szlichta, standard wykończenia: surowe, okna na wschód i południe; Pokój 14.45 m.kw., na podłodze szlichta, standard wykończenia: surowe, okna na zachód i południe; Pokój 15 m.kw., na podłodze szlichta, standard wykończenia: surowe, okna na zachód i północ; Łazienka 7.6 m.kw., na podłodze szlichta, standard wykończenia: surowe; WC 2.5 m.kw., na podłodze szlichta, standard wykończenia: surowe; Hall 1.15 m.kw., na podłodze szlichta, standard wykończenia: surowe.
Do mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe.
Istnieje możliwość zakupu identycznego apartamentu mieszczącego się po przeciwległej stronie, co pozwala na powiększenie przestrzeni i dowolną jej aranżację. Wielkim atutem apartamentu jest prestiżowa dzielnica i prestiżowe sąsiedztwo.

Polecam.
Ewa Marchlak.
tel: 530 611 280
e.marchlak@rudnicka.com.pl

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Marzena Rudnicka (licencja nr: 7057)
Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Apartament oddawany w stanie deweloperskim, ALE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z PROGRAMU „DOM POD KLUCZ”. W zależności od upodobań klienta do dyspozycji są cztery pakiety wykończenia, w każdym wiele możliwości kompozycji. Wystarczy zdecydować się na jeden z nich, wybrać materiały z pakietu, a wszystko inne zrobi za Państwa profesjonalna ekipa. Nie trzeba jeździć po sklepach, pilnować robotników, ani zatrudniać architekta wnętrz. Nie trzeba się martwić o to, że konieczna może się okazać pomoc wykwalifikowanego fachowca. Wszystko dostępne jest w pakiecie.

Tags: , , , ,


Dodaj komentarz