Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do sprzedania blok w miejscowości Rzeszów o powierzchni 66.60m2

Mieszkanie na sprzedaz Rzeszow Rozana

OKAZJA !!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!

Do sprzedaży mieszkania w budynku wielorodzinnym, czterokondygnacyjnym, składającym się z trzech segmentów, z garażem podziemnym, usytuowany w otoczeniu niskiej zabudowy domków jednorodzinnych.

Mieszkanie o pow. 66 m2 składające się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni, łazienki, wc, loggii, balkonu na poddaszu. Mieszkanie oddawane w stanie deweloperskim do końcowego wykończenia.

W budynku znajdą się 54 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni (41-71m²), zaprojektowane tak, by możliwe było dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb klienta. Wszystkie mieszkania posiadać będą przestronne balkony i loggie. Dodatkowym atutem naszej inwestycji są zielone tarasy, zaprojektowane dla wybranych lokali, zarówno w poziomie parteru jak i na wyższych kondygnacjach. Obiekt wyposażony będzie w dźwigi osobowe obsługujące wszystkie kondygnacje, w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych. Pod dwoma segmentami w poziomie piwnic zaprojektowany został garaż wielostanowiskowy (37 miejsc) wraz z pomieszczeniami gospodarczymi. Do dyspozycji mieszkańców będą również miejsca postojowe na zewnętrznym parkingu przy budynku. Na parterze w segmencie znajdą się 3 lokale handlowo-użytkowe, idealne pod działalność biurowo-usługową.

W trosce o najmłodszych lokatorów, w bezpośrednim sąsiedztwie budynku powstanie plac zabaw. Budynek został zaprojektowany z myślą o osobach ceniących sobie spokój i ciszę. Obiekt zostanie zrealizowany przy użyciu tradycyjnych technologii, z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości.

Termin realizacji III kwartał 2011r. Cena mieszkania – 3 500 – 4 500 zł/ m2, cena miejsca postojowego 25 000 zł.

Gorąco polecamy!

PRZYKŁADOWE MIESZKANIE! WIĘCEJ OFERT W BIURZE!

 

Osoba kontaktowa Maria Fijałkiewicz tel. 668 833 587
 
KANCELARIA PRAWNA OMEGA
Oddział Rzeszów ul. Legionów 5 A
maria.fijalkiewicz@omega-nieruchomosci.com.pl
www.omega-nieruchomosci.com.pl
www.omega-kancelaria.pl

Tags: , , , ,


Dodaj komentarz