Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do sprzedania dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 49.40m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowNa podłodze w pokojach panele, w kuchni, przedpokoju a także łazience – kafle. Łazienka z prysznicem, wykończona estetyczną glazurą. )
– hol: 5,2 m2
– łazienka: 4,5 m2
– taras: 5,5 m2

miejsce postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo – 30 000 pln. 10 minut jazdy samochodem do puszczy kampinoskiej. Michaela jacksona położony na obszarze parku górczewska – nie tylko miejsce odpoczynku, ale a także skupisko życia kulturalnego a także rozrywkowego. Mieszkanie idealne jako pierwsze na start lub pod wynajem. W okolicy pętla autobusowo-tramwajowa osiedle górczewska. Administracja rzetelnie dba o posesję. Znajduje się pod nosem miejsce do zabawy dla dzieci oraz znakomicie utrzymane tereny zielone. Wyposażenie stałe jak i meble zostały wliczone w cenę. Metraże pomieszczeń:
– aneks kuchenny: 7,5 m2
– salon: 19,2 m2 (płd. Mieszkanie środkowe, jednostronne, okna a także loża wychodzą na południowy zachód. Zadbane dwupokojowe mieszkanie na bemowie na nowoczesnym osiedlu z 2002 roku, w budynku z windą zjeżdżającą do poziomu garaży. Czynsz wraz z opłatą za garaż wynoszą łącznie 495 pln. W przedpokoju pojemna szafa wnękowa z przesuwanymi, lustrzanymi drzwiami. W pobliżu tereny zielone, rekreacyjne jak i amfiteatr im. W niedalekiej odległości planowane stacje metra: b-3 lazurowa, b-4 powstańców śląskich.

Tags: , , ,


Dodaj komentarz