Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do sprzedania dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 51.04m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie NOWE 2-pok. z dużą loggią 11m2 w stanie deweloperskim, do wykończenia we własnym stylu. Okna drewniane z czerwonego drewna, parapety z marmuru, na ścianach gładź gipsowa. Mieszkanie jest dobrze rozłożone, ekspozycja okien na południowy zachód i zachód, ściana pomiędzy dużym pokojem a kuchnią jest działowa – można ją zburzyć. Budynek z cegły, z 2009 r., chroniony przez 24 godz. Osiedle składa z trzech budynków i placu zabaw dla dzieci.
Przy otwartych oknach poziom hałaśliwości mieszkania mieści się w granicach średnio cichego. Ul. Czerniakowska nie przebiega w bezpośredniej bliskości od budynku. Bardzo atrakcyjna lokalizacja pod wieloma względami, jeden przystanek do C.H. „Sadyba Best Mall”, tuż obok C.H. „Panorama”. Okolica pełna zieleni, idealna do aktywnego wypoczynku, liczne ścieżki rowerowe biegnące w kierunku Wilanowa i Konstancina, jeziorko Czerniakowskie, tor łyżwiarski „Stegny”, Park Wodny „Warszawianka” (baseny, korty tenisowe, fitness itd).Osiedle budowała spółka BUDIMEX S.A., co świadczy o jakości budynku. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe parkingowe w cenie 12.000zł. Cena miejsca postojowego nie jest wliczona do wartości mieszkania.
Mieszkanie jeszcze 2 miesiące temu było ogłaszane w cenie 530.000 zł. Teraz właścicielom się śpieszy, cena została opuszczona do poziomu 482.000zł. Prawdziwa okazja cenowa! Zapraszam! /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Mokotów/Stegny

Tags: , , ,


Dodaj komentarz