Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do sprzedania jedno pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 38.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowSympatyczne mieszkanie o powierzchni 38m2, położone na 16 piętrze (!!) 17 piętrowego budynku. Ogromnym atutem jest niesamowity widok na panoramę Warszawy, którego w przyszłości nie przesłoni już żaden budynek. Budynek zlokalizowany bezpośrednio przy stacji metra (około 20m2 od wejścia do budynku). Jedno z najbardziej prestiżowych i nowoczesnych budynków w Warszawie, zrealizowany przez Dom Development z portiernią. Mieszkanie z południowo-wschodnią ekspozycją. W pełni zaaranżowane i wykończone. Obecnie jeden pokój z wnęką sypialnianą. Istnieje jednak możliwość zaaranżowania drugiego, niezależnego pokoju.
Salon i kuchnia w aneksie tworzą łącznie powierzchnię 32m2. Kuchnia umeblowana i wyposażona w nowoczesny sprzęt AGD (kuchnia elektryczna, okap). Kącik sypialniany z pojemną szafą wnękową. Na podłodze w całym mieszkaniu oprócz łazienki drewno dębowe. Dodatkowym atutem jest również w całości oszklona weranda (9m2), która stanowi pomieszczenie.
Duża łazienka (ok 5m2) w glazurze i terakocie, wspólna z WC z wanną oraz specjalnie przygotowanym miejscem na pralkę.
Do dyspozycji mieszkańców zielone patio. Osiedle strzeżone i zamknięte. Całodobowa recepcja. W parterze budynku bank, sklepik spożywczy oraz cukiernia.
Świetny punkt komunikacyjny (autobusy, tramwaje, stacja metra). W pobliżu punkty usługowe, sklepiki, apteka, szkoły, przedszkole, poczta oraz centrum handlowe „ARKADIA”. W najbliższym sąsiedztwie Park im. Kusocińskiego oraz Park im. Traugutta. Obecnie czynsz 340zł (jednak prognozowany przez wspólnotę czynsz to ok 200zł).. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Śródmieście

Tags: , , ,


Dodaj komentarz